MercedesTrophy, 10. yıla özel düzenlenen görkemli ödül töreni ile sona erdi

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
MercedesTrophy, 10. yıla özel düzenlenen görkemli ödül töreni ile sona erdi

· Bu yıl 10. yaşını kutlayan “MercedesTrophy” golf turnuvası, 30 – 31 Mayıs 2015 tarihlerinde Silivri Klassis Golf & Country Club’ta gerçekleşti.

· Mercedes Benz Türk’ün geleneksel golf turnuvasının ödül töreni ise Bağlarbaşı Mecid Efendi Av Köşkü’nde düzenlendi.

· MercedesTrophy 2015 Golf Turnuvası’nda dereceye giren oyuncular, Stuttgart’ta düzenlenecek MercedesTrophy Grand Final’de Türkiye’yi temsil edecekler.

Mercedes-Benz Türk’ün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de golf sporunun gelişmesine destek olmak amacıyla 2006 yılından bu yana düzenlediği “MercedesTrophy” golf turnuvası, bu yıl 10. yaşını 30 - 31 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen turnuva ile kutladı. İstanbul Golf Kulübü işbirliği ile Silivri Klassis Golf & Country Club’ta iki gün süren turnuvada, 180’den fazla golf tutkunu şampiyonluk için yarıştı.

Miniklere büyük destek

Tüm konukların keyifli bir hafta sonu geçirdiği “MercedesTrophy” kapsamında bu yıl ilk kez “Minikler Turnuvası” düzenlendi. 07–12 yaş grubundaki genç golf sporcularının katıldığı turnuva kapsamında “MercedesTrophy” katılımcılarına ise bu tutkuyu gelecek nesillere aktarma fırsatı sunuldu. Bu çerçevede dileyen yarışmacılar, “Minikler Turnuvası”na katılan geleceğin yıldızlarına İstanbul Golf Kulübü Eğitim Merkezi’nde yarım günlük eğitim hediye ederek unutulmaz bir deneyim yaşamalarına katkıda bulundular.

10. yıl şerefine görkemli ödül töreni

“MercedesTrophy”nin 10. yılı şerefine özel Bağlarbaşı Mecid Efendi Av Köşkü’nde görkemli bir ödül töreni düzenlendi. İstanbul Golf Kulübü Başkanı Mustafa Koç gibi seçkin konukların katıldığı organizasyonda dereceye giren isimlere ödüllerini Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Şükrü Bekdikhan, Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama Müdürü Engin Bilgün, İstanbul Golf Kulübü Başkan Yardımcısı Nuri Conker ile İstanbul Golf Kulübü Kaptanı Nuzhet Atabek takdim etti.

Şampiyonlar Almanya ve İskoçya’da Türkiye’yi temsil edecek

Mercedes-Benz Türk’ün, golf sporunu yaygınlaştırma hedefiyle düzenlediği “MercedesTrophy”de önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da dereceye giren oyuncular, dünya finalinde Türkiye’yi temsil edecekler. MercedesTrophy 2015’te erkekler A kategorisi birincisi Hasan Karagöz, erkekler B kategorisi birincisi Polat Çelikkan ve bayanlar A kategorisinin birincisi İlkin Durukan, 01 – 06 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek MercedesTrophy Grand Final’de Türkiye’yi temsilen yarışacaklar.

Ayrıca, “Nearest to the Line” kategorisi birincisi Bertan Gürkan ise 15 – 20 Temmuz tarihleri arasında İskoçya’da gerçekleştirilecek dünyanın en önemli turnuvalardan “Open Championship”e katılma fırsatı yakalayacak.

MercedesTrophy 2015 Kazananları:

Senior Kategorisi Kadınlar: Christine Şenol
Senior Kategorisi Erkekler: Halim Hattat
Nearest To Pin Ladies: Gönül Nuhoğlu
Nearest To Pin Men:Eyüp Özelgin
Kadınlar Gross Birincisi: Rana Esen
Erkekler Gross Birincisi: Alihan Afşar
Longest Drive Ladies: Esin Başkaya
Longest Drive Men: İlker Erdoğan
Nearest To The Line: Bertan Gürkan


Minikler Kategorisi

Junior Kategorisi

Erkekler "C"

3. Ilgın Zeynep Denizci

3. Derin Şerbetçioğlu

3. Muhsin Bayramoğlu

2. Çağatay Korucuoğlu

2. Deniz Özdoğan

2. Ahmet Özyazıcı

1. Sera Kuseyrioğlu

1. Furkan Pamuk

1. İlker Erdoğan
Kadınlar "B"

Erkekler "B"

Kadınlar "A"

Erkekler "A"

3. Serap Sokullu

3. Hüseyin Aslan

3. Nedret Bulgan

3. Uğur Malki

2. Samiye Robertson

2. İmercan Yağcı

2. Elif Koraltan

2. Osman Emre Aytekin

1. Aynur Kutal

1. Polat Çelikkan

1. İlkin Durukan

1. Hasan Karagöz
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst