İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba Dropdownboxta Mozilla Sorunu Yardım

denzelos

0
İyinet Üyesi
Katılım
11 Şubat 2012
Mesajlar
2
Reaction score
0
Merhabalar öncelikle kendi çabamla 8 saat kadar uğraştıktan sonra sizlerden yardım istiyorum sitemde js kodum internet explorerde araba markası sectıgımde modelıde secebılıyorum lakin mozilla ve chromede marka secebılıyorum fakat model sececegım zaman lütfen seçinde kalıyor kendi içinde çalıştırımadım kodları aşağı yazıyorum yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı?

APP JS

Kod:
// JavaScript Document function COTOCI(){ this.majorVersion = "0"; this.minorVersion = "1"; this.releaseDate = "2006-03-12"; };// COTOCI.prototype.sc = function(element1,element2,url){//select country var co = cotoci.ge(element1), ci = cotoci.ge(element2); rov = function(){ for(var o=ci.options.length-1;o>-1;o--){ ci.options[o] = lisanssız; } }; scr = function(){ var r = scr.arguments[0].respon+++ML.documentElement; var t = r.getElementsByTagName("veri"); rov(); if(t.length==0){ ci.options[0] = new Option("Ýlçe eklenmemiþ"); } for(var i=0;i<t.length;i++){ var nv = new Option(t[i].firstChild.nodeValue,t[i].getAttribute('value')); ci.options[i] = nv; } }; rov(); ci.options[0] = new Option("Yükleniyor..."); cotoci.sg(url+'&sid='+Math.random(),scr); };// COTOCI.prototype.start = function(){ };//1.0 - 2 var cotoci = new COTOCI();

ALDIĞIM HATA İSE Uncaught TypeError: Cannot read property 'options' of lisanssız
app.js:12 HATA KOD SATIRI

for(var o=ci.options.length-1;o>-1;o--){

Devamı Oku: Merhaba Dropdownboxta Mozilla Sorunu Yardım

Ekleme: Ne yapmam gerektıgı konusunda bır arkadas yardım edebılırmı acaba
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst