İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba forum iyinet ailesi iyinetinize sıgınarak acil bir sorunum var

m2kinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar bir vps oyuncusu aldım gecen ay axbilisim den gecen ay verdigi hata yüzünden format attırdık oyun 0 dan kuruldu simdi tekrar aynı hatayı veriyor oyuna hiç bir şey eklemedim gecen ay olan sorun bu ayda olmaya basladı

Sorunum Oyunda iken atıyor ve sunucuya baglanırken hata diyor bir daha giremiyorum reboot atıyorum sunucya düzeliyor belli bir zaman sonra gene atıyor gene sunucuya baglanırken hata diyor yeni bir şey eklemedim 1 haftadır neden böle bir şey yapmaya basladı aşşagıda olan bir hata olabilirmi lütfen yardımlarınızı beklıyorum magdur durumda kaldım

BU sunucu hatası olabilirmi

Kod:
NOT INIT MATRIX
Success Config_Init()
[INIT_FORKED] Do open file (locale/turkey/forkedmapindex.txt)
#·£´ı ¼ºÁö ¼¼Æà ÆÄÀÏ
#¼ºÁö Ãß°¡ ¹æ¹ı
#ÇØ´õ:   ¸Ê       ½Å¼ö±¹½ÃÀÛ(xy) õÁ¶±¹½ÃÀÛ(xy) Áø³ë±¹½ÃÀÛ(xy)
#sungzi: mapindex startposX startposY startposX startposY startposX startposY
#      ¸Ê ½Å¼ö±¹½ÃÀÛ(xy) ¸Ê õÁ¶±¹½ÃÀÛ(xy) ¸Ê Áø³ë±¹½ÃÀÛ(xy)
#pass: mapindex1 startposX startposY mapindex2 startposX startposY mapindex3 startposX startposY
#pass: 115 1032200 125900 metin2_map_sungzi_flame_pass01 116 1032200 228300 metin2_map_sungzi_flame_pass02 117 1032200 330700 metin2_map_sungzi_flame_pass03
socket_tcp_bind: tcp_socket: Address already in use

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5