İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba...

xbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.web tasarım işiyle bayadır amatorce uğraşıyorum.kendimi biraz geliştirmek istiyorum beni yönlendirebilirseniz sevinirim.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler...

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
merhaba bulut iyinete hoşgeldin kendimi taktim edeyim ben tepki :)
forumda en son takışıcagın kişi yani :)
iyi zaman geçirmen dilegi ile tekrar hoşgeldin. :ıslık:

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hoşgeldin bulut, bilgili insanları severim. Webmaster konusunda kendini geliştirmeni tavsiye ederim, bu iş sürekli para getiren bir iştir. Bunu unutma. Yardım ederiz, herkes eder. Sen yeterki bu işte saglam dur. Zevk'li bir iştir ama bazen sıkıcı yönleride var.

xbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldin bulut, bilgili insanları severim. Webmaster konusunda kendini geliştirmeni tavsiye ederim, bu iş sürekli para getiren bir iştir. Bunu unutma. Yardım ederiz, herkes eder. Sen yeterki bu işte saglam dur. Zevk'li bir iştir ama bazen sıkıcı yönleride var.

merhaba bulut iyinete hoşgeldin kendimi taktim edeyim ben tepki :)
forumda en son takışıcagın kişi yani :)
iyi zaman geçirmen dilegi ile tekrar hoşgeldin. :ıslık:

Hoş geldin xbulut :kahve:

Hoşbulduk sağolun.beni yonlendirebileceğiniz bişeyler varmı?görsel eğitim seti almayı düşünüyorum faydası olurmu?olursa ilk dreamweaver öğrenmemmi daha uyundur.Teşekkürler...

T

themaniac

Misafir
hosgeldin bulut. eger kendi websiten varsa gormek isteriz, belki bir kac onerimiz olur.
Eger yoksa, ben bir yarisma icin konu acacagim birazdan, orada kendini goster. 2 yillik domain+host senin olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5