İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

merhabalar cok güzel bir domainli sitemi satıyorum uygun fiyata merhabalar cok güzel bir domainli sitemi satıyorum uygun

Türk_Che

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
merhabalar sitem cok güzel indez hızı 0.4 sniye

alxa degeri: 2,772,971

alexa tr: 57,991

site emklerimele dolu bu sevyeye getirdim satmak istemiyorum lakin ikamet ettigi m ile degitirip kendime büro acacam gittgim yerde seo danışmanlıgı ve kendim ürettigim bir seyi pazara sunmam için bu sitenin satılması gerekiyor sizlerden ricam siteye daha adsense ejkenmedi ekleiginizde para kazanabiceginiz nezih bir site kitabı nereden bulacam payasacam demeyin size kadir hameş sözü günlük ücretsiz size ditörlük yapacam 3 kştap paylasacam ve kitaplar biryerde olmayacak sadece satacagım ksitede olcak bunun içinde cok para istemiyorum dostlar 500 tl hemsiteyi alacaksınız hemde beni editör yapacaksınız benim kimseye yanlısm olmadı bu sitede ve hic biryerde çünki hepiniz az cok beni tanırsınız dürüstlügümü defalarca para yatırmadıkları halde domain verdim bazen ücretsiz domain dagıttım bu para bana acil lazım dileyen bunu borc bile verebilir veya siteyi rehin alabliri borcumu ödedigim dk geri versin sitemi sıkıntı yok isteyene kimlik fotokbimi noter tastikli bile atarım bu para bana ayrın kazım cantam hazır biroyuda tuttum giddigim yerde rezil olmama gerekecek onun için saygılarımla keyifli forumlar dilerim cevaplarınızı dört gözle bekliyorum uyumacam bugğn yarın hiç uyuymayacam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5