İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhabalar.. Özel bir sorum olacak.

petworld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. 2-3 aydır üyeyim bu foruma.
Bayağı deneyimli webmaster,tasarımcı arkadaş var gördüğüm kadarıyla.
Şu anda ben bir firmada web editörü olarak çalışıyorum. İşle ve iş dünyasıyla ilgili deneyimli arkadaşlara bi şeyler danışmak istiyorum.
Özel mesaj gönderebileceğim birisi var mı acep ?

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Konunun içeriğini konuya yaz, eğer yardımcı olunabilecek bir konu ise ona göre o konuda bilgili olan varsa yardımcı olur.

petworld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücret konusu mesela. az çok deneyimli ve başarılı olduğumu düşünüyorum. benzer görevlerde yer alan arkadaşların neler elde ettiğini (maddi-manevi) öğrenmek istedim.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bunda özelden konuşulacak birşey göremiyorum ben, buradan sor herkesin fikrini al ona göre bir fiyat istersin bu şekilde sana daha verimli olur.

petworld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumun için sağol.
özelden mesajlaşmayı uygun gördüm şahsen ben.
zaten şu anda çalışıyorum. bir çok kimse de maaşını
falan açık açık yazmaz sanırım :)

CaN-R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaptigin seye bagli kodlamaciysan maasin 2000-3000 olmasi lazim grafikcilerinde maasi asagi yukari öyle ama daha azdir kodlamacilardan . Sadece edit yaparim diyorsan en az 1000 tl alman lazim tabi ki biraz tecrübe gerekiyor 1000 tl icin . Bu benim sahsi görüsüm

JustRulz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücreti sen belirlersin
yaptığın tasarım
kodladığın sistem
bunlar ücreti aşikar ortaya koyar zaten.

petworld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolun arkadaşlar yorumlarını için. gördüğüm kadarıyla CaN-R arkadaşın söylediği en düşük maaştan da az alıyormuşum.

yaptığım iş edit/düzeltme/veri girme olsa yine iyi derdim de artık yöneticilik daha doğru tanımlar yaptığım işi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5