İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertVural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle hayırlı akşamlar , hayırlı ramazanlar.

4.5 senedir SEO konusunda çalışıyor ve tecrübe ediniyorum.Artık üst düzey bilgim olduğu kanısındayım.Gerçekten işimi hızlı , temiz ve düzgün şekilde yapıyorum . 3 Firmayla çalışıyorum SEO ve SEM konularında fakat kenara para koymam gerekiyor geleceğim için gelecek tekliflerden yeni bir firmayla da anlaşma imzalamak istiyorum aylık maaşa tabi tutularak Seo konusunda çalışmalar yapabilirim , saygılarımla Mert.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Başka bir webmaster forumunda bu arkadaş ile ilgili suçlamalar vardır ki, bu suçlamaların doğruluğuda kanıtlanmıştır.

Bu forumda geçen gün bu arkadaş ile ilgili bu konuyu dile getirdim. Ancak mesajlarım silindi.

Bu şahıs ile çalışırken dikkat etmenizi, hatta çalışmamanızı öneriyorum.

Bu mesajıda silmezsiniz herhalde yönetici arkadaşlar. Araştırırsanız anlattıklarımın doğruluğunu görebilirsiniz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Başka bir webmaster forumunda bu arkadaş ile ilgili suçlamalar vardır ki, bu suçlamaların doğruluğuda kanıtlanmıştır.

Bu forumda geçen gün bu arkadaş ile ilgili bu konuyu dile getirdim. Ancak mesajlarım silindi.

Bu şahıs ile çalışırken dikkat etmenizi, hatta çalışmamanızı öneriyorum.

Bu mesajıda silmezsiniz herhalde yönetici arkadaşlar. Araştırırsanız anlattıklarımın doğruluğunu görebilirsiniz.
Iddianızı kanıtlarmısınız

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
r10daki yazilari incelemeye calisiyorum ama sitenin adam gibi acildigini gormek cok zor.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Nasıl yani? çatır çatır sorunsuz geziyorum. Sizin sanırım internet bağlantınızda sorun var.

Anca açıldı, internetinde(benden kaynakli) sorun olacak son kişi benim merak etmeyin.

Konuları inceledim ve bana göre yeterli geldi. Konuyu kilitliyorum.. Alışverişlerinizde lütfen dikkatli olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5