İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhabalar

index.php

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Tüm Web Master Arkadaşlara Selamlarımı Gönderiyorum. Özellikle Trabzonlu olanlara :) Orta derecede PHP MYSQL ( JAVASCRIPT JQUERY DİĞER JAVASCRIPT KUTUPHANELERI AJAX ) HTML5 CSS3 Teknolojileriyle ilgilenmekteyim. 30 - 40 civarında proje geliştirdim. Asp ye pek ilgi duymam. En son Asp ile uğraştığımda, PHP ile Asp veri tabanından veri çekiyordum :) Hazır CMS sistmlerinin bir çoğunda geliştirmelerde bulundum fakat kendim geliştirdiğim scriptlerle uğraşmayı daha çok tercih ediyorum. Sebebi ise hazır sistemlerin yeni versiyonları çıktığında açıklarının yayınlanması ve bundan faydalanan lamer bozuntularının hedefi olmamaktır. Herkese iyi forumlar diliyorum. Trabzon dan Selamlar :)

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldin ;)

Güzel bir bilgi kütüphanen olduğu belli :) umarım daha iyi yerlere gelirsin, forumda iyi vakit geçmirmen dileklerimle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5