İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhabalar...

Black-Deity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ben Black-Deity foruma daha yeni katıldım foruma katılma amacım webmasterlık konusunda gelişmem çünkü bu konuda hiç bir şey bilmiyorum ders videoları vb şeyler atarsanız sevinirim webmasterlık alanına geçmeden önce güncel hek forumlarında görev yapıyordum bir sürü site hekledim devlet siteleri,üniversiteler,dünya sağlık örgütü,mazda vs vs uzayıp gidiyor hekle 3 yıl uğraştım ama en sonunda bu işin bana bişey kazandırmadığını ve insanların aylardır yıllarcır emek verip ugraştığı siteleri bir hiç ugruna sadece ego için heklemem çok akıl karı gelmedi ve artık daha yararlı şeyler yapmak için yola koyuldum
elinizde döküman,ders videoları falan varsa atarsanız sevinirim :)

İYİ FORUMLAR...

KrmYlmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldiniz,

Öncelikle çok doğru bir karar almışsınız bunun için sizi kutlarım...
Webmaster kavramı çok geniş bir kavramdır. öncelikle hangi alanda uzmanlaşmak istediğinize karar vermelisiniz. yazılımsal veya grafik olarak tercih belirlemelisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5