İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesaj Düzenleme ile ilgili öneri

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

mesaj düzenleme ile ilgili bir öneride bulunmak istiyorum. Bazı bölümlerde bu düzenlemenin vakit sınırı olmaması iyi olacaktır.

Örneğin;
Portföy bölümü... Bu bölüme referanslarını ekleyen arkadaşlar (ben dahil) illa ki yeni siteler, yeni grafik çalışmaları ekleyecektir.

Ben de bu sebeple baktım, düzenlenemiyor. Sizce de gerekli bir durum değil midir bu?

Moderatörler ya da admin tarafından site şöyle baştan aşağı bir süzülüp, gerekecek ve sıkıntı yaratmayacak bölümlerde bu yetki verilirse, gerçekten iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim, iyi geceler herkese.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Genelde konu değiştirme işlemleri bir moderatör ve yöneticiye yollayacağınız Bir pmle konunuz değiştirilir. Tabi sizde haklısınız bazı bölümlerde bu düzenle işleminin süresiz olması daha da faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Şayet forum her geçen gün büyüyor ve herkes mesaj değiştirmek için böyle yapması hem zaman alır, hemde sıkıntı doğuracaktır.

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde konu değiştirme işlemleri bir moderatör ve yöneticiye yollayacağınız Bir pmle konunuz değiştirilir. Tabi sizde haklısınız bazı bölümlerde bu düzenle işleminin süresiz olması daha da faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Şayet forum her geçen gün büyüyor ve herkes mesaj değiştirmek için böyle yapması hem zaman alır, hemde sıkıntı doğuracaktır.

Peki siz moderatörsünüz bu konuyla ilgili yönetimle görüşemez misiniz?

Sürekli moderatörlere PM mi atmamız gerekecek?

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Peki siz moderatörsünüz bu konuyla ilgili yönetimle görüşemez misiniz?

Sürekli moderatörlere PM mi atmamız gerekecek?

Yönetimle sürekli irtibattayız zaten. Bu kouda halen bir karar çıkmış değil. Karar çıkana kadar değiştirilmesini istediğiniz konuyu "REPORT" ederseniz sizinle iletişime geçip gerekli düzenlemeleri yaparız. İleriki tarihlerde yönetimin tutumuna göre değiştirelebilr tabikide. Şahsen değiştirilmesini bende isterim.

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yönetimle sürekli irtibattayız zaten. Bu kouda halen bir karar çıkmış değil. Karar çıkana kadar değiştirilmesini istediğiniz konuyu "REPORT" ederseniz sizinle iletişime geçip gerekli düzenlemeleri yaparız. İleriki tarihlerde yönetimin tutumuna göre değiştirelebilr tabikide. Şahsen değiştirilmesini bende isterim.

ya sık sık referanslarımıza yenisini ekliyoruz her defasında report edersek yandık :)

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
5-10 Kisi icin sorun degil ilerde binlerce kisi report ettigini düşünürsek ne yapıcaksınız ? :D

O kadar kişi yeterki report etsin, ona görede Moderatör olur.

( 1000 kişinin report tuşuna aynı gün içinde basması için, günlük 15000 üyenin aktif olması lazım )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5