İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MESAJ HAKKINIZI PROGRAMDA KULLANIN!

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Ebitech Tekno-Bilişim ve İnternet Çözümleri olarak geliştirdiğimiz bu program sayesinde hattınızdaki mesaj haklarınızı bir program yardımı ile çoklu mesaj gönderimi olarak kullanabileceksiniz.Program gelen kutusunu gösterme özelliği , giden kutusu desteği, mesajın iletilip iletilemediği bildirim mesajı ve de BILGI MESAJI tarzı gönderim seçeneğiyle de sizlerin huzuruna sunulmuştur.YAZILIMIN SATIŞI BAŞLAMIŞTIR!

NOT : Programı alan kişiye LİSANS PROGRAMI verilecektir.Ve SINIRSIZ KULLANIMI SAĞLANACAKTIR.Program TEK BİLGİSAYAR KULLANIMLIK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.BİRDEN FAZLA BİLGİSAYARDA KULLANILAN LİSANSLAR OTOMATİK OLARAK İPTAL EDİLECEKTİR.TEST ETMEK İSTEYENLER AŞAĞIDA YER ALAN TELEFON NUMARALARINDAN BİZLERE ULAŞABİLİRLER.! AYRICA YAZILIMI ALANA 1 YILLIK HOSTING VE DOMAIN DE BIZDEN HEDIYE!!

Ebitech Tekno-Bilişim ve İnternet Çözümleri

İletişim 1 : 0 541 EBITECH(3248324) - 0 542 EBITECH(3248324)
E-posta : [email protected]
http://www.ebitech.com

Saygılarımla
H.Berat YILDIRIM

Ekran Görüntüsü :

1779awwwre.png

SoloStaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı satışlar hocam. yanlız ben yurtdışındayım ve bedava mesajlarımı program aracılığıyla kullandığımı varsayalım gelen cevapları programdan görebilecekmiyim? yoksa telefonumun açık olması gereklimi?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
hayırlı satışlar hocam. yanlız ben yurtdışındayım ve bedava mesajlarımı program aracılığıyla kullandığımı varsayalım gelen cevapları programdan görebilecekmiyim? yoksa telefonumun açık olması gereklimi?
Merhabalar.Öncelikle teşekkür ederim.Bedava mesaj haklarınız var ise yurt dışındaki şebeke operatörüyle de kullanabilirsiniz. Sadece +33.. ülke kodu farkı var.Gelen mesajları program aracılıgıyla görebiliyorsunuz.Telefonunuz açık olmak zorunda.USB bağlantısı ve Bluetooth cihazının açık olması gerektiğinden.
Peki madem USB Bağlantısı ya da Bluetooth ila bağlanıyoruz neden programda Gelen Kutusu var diye soracak iseniz, bazı Cep telefonu firmalarında USB MODE (modem modu ) ya da Bluetooth Mode 'a girdiğinizde telefona gelen mesajları okuyamıyorsunuz.Bu sebeple böyle bir ayar yaptık..İlginize teşekkürler

SoloStaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bedava mesaj hakkım var fakat burdaki operatörden yolaldığımda kontörümü kesiyor.Eğer o bedavaları bu programla kullanabileceksem ve kontörüm gitmeyecekse detaylı bir pm bekliyorum program hakkında hocam.İyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5