İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesaj Kutusu hemen Doluyor (bıktım artık)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinette 10 tane özel msjda mailbox doluyor.Bu kapasiteyi arttırmak biliyoruz ki çok zor bişey değil.iyinet neden bu konuda cimrilik yapıyor merak ediyorum ???

diyeceksiniz ki sil gitsin çok mu zor.silince de kimle ne konuştuğunuzu unutuyorsunuz iyi bişey değil.açıkcası 10 mesaj büyük bi forum için çok çok az.diğer üye olduğum forumlarda böyle bişeyle karışlaşmadım.

yöneticlerden anlayış bekliyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Daha dur bakalım 14 mesajın var neyin nesinden bıktın yahu insaf mesaj silmek zor mu geliyor sana SİL ya da düzgün paylaşım yap mesaj sayını artır o da artacaktır.
Lütfen ya düzgün mesaj atın foruma...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
konuları kişisel tartışmaya sürüklemeyelim.

özel mesaj hakkı kişilerin forumdaki aktivitelerine göre yükseltilmektedir. üye rütbeniz bu kadar mesajı saklamanıza imkan sağlamaktadır. gerekli olan mesajları bilgisayarınıza kopyalayın, gereksiz olanları silin. daha fazla mesaj hakkınızın ve başka bir takım haklar kazanabilmek için yani faydalanmak için foruma faydalı davranmaya devam edin.

detaylar: http://forum.iyinet.com/forumda/72630-forumdaki-uye-gruplari.html

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinette 10 tane özel msjda mailbox doluyor.Bu kapasiteyi arttırmak biliyoruz ki çok zor bişey değil.iyinet neden bu konuda cimrilik yapıyor merak ediyorum ???

diyeceksiniz ki sil gitsin çok mu zor.silince de kimle ne konuştuğunuzu unutuyorsunuz iyi bişey değil.açıkcası 10 mesaj büyük bi forum için çok çok az.diğer üye olduğum forumlarda böyle bişeyle karışlaşmadım.

yöneticlerden anlayış bekliyorum.

forumda 14 mesajı olan birisine 10 mesaj kapasitesi yeterli diye düşünülmüş -ki bence de doğru bir düşünce-. mesaj sayın arttıkça kapasite de artacaktır..

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş boş yazın diyosunuz onu anladım ben.peki ... ...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ya hiç mesaj hakkı verilmeseydi? Pozitif düşünelim lütfen...

Sen 10 mesaj için yakınıyorsun, ben 250 mesaj için... %100 dolu ÖM kutum. Sabit bir yerde durmadığım için bazılarını silme şansım da yok...

Ya hiç ÖM kutum olmasaydı...

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence konu biraz saçma . forumun kuralları var kuralları takip etsen her şeyi öğrenecen mesaj sayısına göre özel mesaj kapasite verilmiş ona göre hesaplama yap derim

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-5 mesaj bile olsa üye sayısına bakıldığında toplamda ciddi bir yer tutuyor.
Özellikle günlük yedek alanlar bilir onun sıkıntısını :)
Yedek alıyorum db vd scrip 300mb, PM mesajlarının toplamı 400mb.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5