İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesaj Sayıları

F

fatihhk

Misafir
Site yöneticisine bir önerim var;
Geyik bölümünün açılmasıyla birlikte bir çok kullanıcı burada geyik yapmaya başladı:)
Buraya atılan her mesaj, mesaj sayısını artırıyor.Böyle olunca gerçek bilgili kişilerle sadece geyik yapanları ayırmak güçleşecek.
Örneğin bir kişinin 500 mesajı varsa bunlardan %80'i geyik olacak ve o kişi mesaj sayısına bakılarak önemli katkılarda bulunmuş bir üye gibi gözükecek.
Bilmiyorum mümkün mü fakat geyik bölümüne atılan mesajları saymamamız forumun işleyişi açısından daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
gereksiz bence bu şekilde kasmamalıyız zaten yardım bulan kişiler bizlere teşekkürlerini ediyorlar repin fazla olması yada mesaj sayısının fazla olması onemli değil. sonucta burada istatistik kasmıyoruz. ama webmaster forumunda geyik saçma geldi sadece bana... bırakalımda bunları trforum gibi yerler yapsın. son 1 aydır forumun amacından saptığını düşünüyorum.

E

echo

Misafir
evet mesaj sayısını (ben dahil) geyik yaparak artıran bir sürü arkadaş var. isim vermiyorum fatihhx :D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence geyik bölümü kalsın :) arada sırada insanın geyik yapası geliyor

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj sayısı ve rep etkisiz hale gelirse bende sorun kalmaz ;)
Hatta 1ayı geçmiş konular silinebilir bile (fazla mı uçtum :D )

F

fatihhk

Misafir
tüm arkadaşları üstün başarılarından dolayı tebrik ediyorum:D
bu konuyuda geyiğe çevirdiniz:D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence repinde suyu çıkdı açıkcası.Forumda rep kullanımı yaygınlaşdı belki ama kime baksam dünya kadar repi var :) Buna bende dahilim.Eskiden son mesajlar yapıp her girdiğimde tek tek okurdum.ama o kadar geyik konusu varki, okumaktan açıkcası sıkılıyorum.Tabiki geyikde olsun ama, diğer forumlarla aynı oldu burasıda.Umarımki geyik bundan fazlada artmaz.Önceden işlemlerim için rep ve mesaj sayısına bakıyordum ama yeni uygulamalarla, gereksiz rep verilmeleriyle bundan vazgeçdim.
İmzalarda ; bana rep verin, rep verenin kölesi olurum. Doğruysa repleyin gibi mesajları görmek rep olayına olan güvenimim sarsmış durumda.Önceden - rep verirken 5 kez, + rep verirken 2 kez düşünürdüm.Ama artık rep veresimde gelmiyor açıkcası.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne fark edecekki bir kişiyi msj sayısına göremi değerlendiriyorsunuz.Adam geyik kısmında msj sayısını yükseltmezde diğer konularda teşekkürler yazar öyle yükseltir:D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben şahsen bundan 1-2 hafta öncesine kadar değerlendiriyordum.Çünkü burası webmaster forumu diyordum.Pyalşaımı varki mesajı bu seviyede.Paylaşım yapdıysa çevresi, müşterileri vardır, yamuk yapması daha zordur diyordum.Ardından rep gücüne bakıyordum.Ama artık pek işime yaramıyorlar.Tabiki bu sadece benim görüşüm.Belki diğer arkadaşlarımız için bu tarz uygulamalar yerinde olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi