İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesajımın Kalkması??? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

UyduHACK

Misafir
Umarım yoneticilerimiz sesimi duyar
Ben 1 weya 2 gun once bir sitenin link wermistim(Yeni Web Siteleri Bolumunde) ama bazı arkadaslarımız cwp yazmıs bende 1 saat sonra baqtıgımda ne mesajlar war dı nede bir acıklama BİR ACIKLAMA YAPMADAN KALDIRILMASI BANA GORE cok yanlıs umarım bu mesajıma cewap werirsiniz direk kaldırmazsınız site link ise www.***.com du...

:( HERKESE SAYGILAR :(

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım sitenin içeriğinin olmasından dolayı kaldırıldı. Forumda hek/w.arez içerikli sitelerin tanıtımını yapmak yasaktır.

U

UyduHACK

Misafir
hocam o hek sitesi degil bir forum sayfası icerik olarak ise elimizden geldigince bilgileri weya dosyaları bedava wermek ona bakarsanız mp3 sitelerin link wermek yasal degil ama burada weriliyor bir mp3 sitesi nasılsa GeniusTurks de oyle ama tek Fark birisi muzik birisi ise program ,dokuman weya araclar...

U

UyduHACK

Misafir
Yaw yoneticilerden kimse cewap wermiyecek mi Bir mesaj yazılmadan silinmesine karsıyım uyarı gibi bir mesaj yazsalar hay hay ama...

G

GeniusTurks.Com

Misafir
ewet dostum bende geldim :D yaw arkadaşlar biz hek sitesi değiliz. bizim sitemiz paylaşım platformu. yapmayın lütfen ....

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizde (daha doğrusu forumunuzda) w.arez scriptler dağıtılıyor. Bu yüzden tanıtımınız silinmiştir.

G

GeniusTurks.Com

Misafir
iyi silin baalım. açık bulursam bende silerim ama ;)

U

UyduHACK

Misafir
Bakın Benim soruma neden Cwp wermiyorsunuz O zaman Bütün mp3 sitelerini ve tanıtımlarını veya bunlar la ilgili konularıda silmeniz gerekir o zaman bu sitede Belli Kisilere gore mi???

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MP3 sitelerinin tanıtımı serbest, fakat hek/w.arez içerikli sitelerin tanıtımı yasaktır.

Foruma karşı bir tavır almanıza gerek yok, kurallara uymalısınız.

Mesajınızı silen arkadaş daha iyi açıklayacaktır nedenini. Ben sadece tahmin üzerine konuşuyorum.

U

UyduHACK

Misafir
Ben Foruma karsı Tavır almadım Sadece Bir acıklama yapılmadan silinmesine kızdım o kadar zaten Umarım Silen arkadas Cwp yazar herkese Saygılar...Biz Paylasım Boarduyuz... Bu Sorum merak ettigim icin soruyorum Bide Bana w-a-r-e-z ile M-p-3 ortak yonleri neler ? yazarsanız sewinirim...

S

SempatiX

Misafir
vBulletinin Henüz O Kadar Açıkları Ortaya Çıkmadı :D Sen Bulduğundada Zaten Kapatılmış Olacaktır O...

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
GeniusTurks.Com' Alıntı:
iyi silin baalım. açık bulursam bende silerim ama ;)

Server dışında açık bulacagını pekde zannetmiyorum.....

Vbulletin gibi bir forumda açık bulmak her babayiğidin harcı değildir..

Saygılar...

G

GeniusTurks.Com

Misafir
kardeşlerim durup dururken neden dalaşıyoruz. anaa.. yaaw bizim sitenin reklamı hurada olsa nolur olmasa ne? arkadaşın demek istediği. Mp3 de bir W-A-R-E-Z dir. sen haymac mp3 sitesi yapmışın. kardeş bu da w-a-r-e-z!

Bu arada şunu da unutmayın "UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR"

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok.

Mesajınızı silen arkadaşlar, gerekli açıklamayı yapacaktır en kısa sürede.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
forumda w.arez site yasak ama mp3 serbest. lütfen kuralları tartışmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5