İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mesajlarım azalıyor

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Geri gelince foruma eskiden 5000 e dayanmışyım sanki diye düşünmüştüm yanlış hatırlıyorum heralde demiştimde şimdi bi 500 mesaj daha kaybolunca merak ettim niye gittiklerini:D

Böle azala azala borçlu çıkmıyalım foruma:D

E

Ephitet

Misafir
selamlar, forum sayaçları güncellendiği için bu şekilde bazı kategorilerde azalma olması doğaldır :)

T

trgy

Misafir
sayaçları güncelledim. daha da azalabilir çünkü bazı konuları da temizliyorum. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şimdi sayaç derken ne oluyor o mazur görün hiç forum yönetmedim :eek:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
çoğu sendeymiş yinede üzülme :)
not: yuh 3200 den 2800 e düşmüşüm

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bazı konular ve senin o konularda yazmış olduğun yorumlarda siliniyor yani

E

Ephitet

Misafir
şimdi sayaç derken ne oluyor o mazur görün hiç forum yönetmedim :eek:

şimdi üyelerin mesaj sayıları, forumda ki konu sayıları, imzalar, avatarlar vs. hepsi sayaç olarak tutuluyor biz bunları güncellediğimiz zaman hepsi kontrol edilerek güncelleniyor.

diyelim 5000 mesaj yazdın bunun bazıları silindi ama mesaj sayından düşmedi biz mesaj sayaçlarını güncelleyince mevcut mesaj sayın güncel olarak profiline yansıyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hımm teşekkürler bilgi için.

Aslında eski indexlerin bi anda silinmesi foruma yara açabilir.Mesaj sayılarında düşüşe bakarsak baya çoklar... Eski bazı konular tartışma veya geyik gibi gözüksede yararlı bilgiler barındırabiliyordu umarım elenerek siliniyordur...

E

Ephitet

Misafir
@mathiaxbars, profilden düşen mesaj sayısının büyük bir çoğunluğu zaten google tarafından görünmeyen daha önce silinmiş konular güncellendiğinde profilde ki mesaj sayıları güncel oldu o kadar. Yani tekrardan bizim sildiğimiz birşey yok hali hazırda mesaj sayınız ne ise profilinize o yansıdı :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
@peep : aco var mı acı? :)

Çok mesaj yalansız, kasıntısız olmaz

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
deneme amaçlı mesaj sayımı görmek için :)

not: aha mesajım kalmamış :D

T

trgy

Misafir
Çok mesaj sayısı gidenler demek ki hep eski silinen konulara yazmışlar. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5