İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesothelioma Meselesi

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim şu anda Mesothelioma Cancer diye aratınca ilk 50 içinde çıkan Mesothelioma Cancer Treatment diye aratınca daha önlerde çıkan Mesothelioma xxxx diye kombinasyonlarla günde 150 civarında ziyaretçimin geldiği sayfam var ve ben buraya reklam koymuyorum. sebebi ise bu kelimede dikkat çekici kelimeler arasında ve şu anda kullandığım hesabla aynı adsense kodlarını koyasam ve birileri burada gereğinden fazla tıklama yaparsa olan bütün hesaba olur diye korkum var açıkçası. + olarak bir kaç sitemde adsense yayınladıktan sonra google ın gözünden düşen sitelerim var, google bu siteyi de gözden düşürür diye bir korkum daha var, çünkü 10 -15 tane alt sayfası var ve Lung Cancer, Bladder Cancer, Brain Cancer gibi aramalarda google yine ilk 10 ile 100 arasında çıkıyor. şimdi buna biraz daha backlink sağlayıp ciddi ziyaretçi rakamlarına ulaşmak istiyorum. şimdi konu hakkında bilgisi olan arkadaşlara sorum şu;
yukarda bahsettiğim konularda korkmakta ne kadar haklıyım?
bir diğeri de cancer ve Mesothelioma ile ilgili reklamların şu andaki tık başı ortalaması yaklaşık olarak nedir?

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de aynı durumdayım ben bir buçuk sene önce adsense ye kayıt oldum bu korkudan dolayı kodu hala siteme koymadım bende iyi bir proje peşindeyim bakalım eninde sonunda kayacagız kodu.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim durumum farklı, Mesothelioma kelimesi zamanında oldukça meşhur olmuş bir kelime, yanlış hatırlamıyorsam tık başına 100 usd verdiği falan olmuş o yüzden bir sürü insan bu konu ile ilgili site yapıp hile yapmış. ben bu yüzden birazcık tırsıyorum o okadar.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence korkman gerekmez. Sonuçta sitene gelenler arama motorundan geliyor yani gerçekten o içeriği arayan kişiler ve tıkladıkları zaman gittikleri site de benzer içerikte, yani sende çıkan reklamı yayınlatan adam dönüp senin sitene bakarsa bi terslik görmeyecektir. Ama eğer o siteye başka sitelerden alakasız reklamlar vererek (bir nevi zorlama) bir trafik çekecek olursan o zaman sorun teşkil edebilir çünkü gelecek adam sitene Mesothelioma içeriği var diye gelmeyecek. bence sorun olmaz yine de sen bilirsin tabiki sonra yayınlarsın atılırsın gelip başıma ekşime :D

S

Skeleton

Misafir
Eğer anlattığın şekilde organik trafik alan bir siten varsa korkman yersiz, reklamları koy bence. Ona bakarsan sokağa da hiç çıkmamalıyız, belki araba çarpar ve ölürüz. :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyimi' Alıntı:
bence sorun olmaz yine de sen bilirsin tabiki sonra yayınlarsın atılırsın gelip başıma ekşime

bak atılırsam senden isterim zarar ziyanı :pP

Skeleton' Alıntı:
Ona bakarsan sokağa da hiç çıkmamalıyız, belki araba çarpar ve ölürüz.

haklısın, o yüzden bir haftadır dışarı hiç çıkmıyorum, paranoyak mı oldum nedir :pP

eywallah , yerleştiricem reklamları.

E

echo

Misafir
bişey olacağını sanmam ama genede yapma sen ayıptır böle hastalıktan para felan kazanmak

he bide bişe sorcam sitedeki yazılar sana ait orj. makalelermi?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ziyaretçiler arama motorlarından gelecek olduktan sonra hiç korkmana gerek yok.
Hit exchange, popup değişim, dost site altında yayınladığın kendi sitelerin vs türü konu ile ilintisisz sitelerden gelecek ziyaretçiler ise durumunu zora sokacak grubu oluşturacaktır...
Bol kazançlar :)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence risk alma,en göz çarpan anahtar kelime bu.
adamlar sayfayı sadece adsense için hazırladığını düşünebilir?
gerçekten adsense için mi yaptın yoksa millete faydalı olsun diye mi?

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kelimenin o kadar çok verdiğini duymadım yani tık başı 100$

bende bu kelimeyle ilgiili bir site yapmıştım tık başına 0.5$-1$ arası değişti hattta aşağısı bile oldu. sitede Mesothelioma ile ilgili yazılar vardı. bence yasal olmayan birşey yok sonuçta sitede Mesothelioma ile ilgili bilgiler var. ve bu Mesothelioma ile 10$ a yakın kazandım bi haftada tıklamalar azdı ama olsun. tıklama başına verilen ücret iyi ama ben o siteyi kapattım daha geniş birşey yapmak için ama uğraşamıyacam. google da üst sıralarda çıkmak çok önemli çünkü gelenler öyle geliyor siteye.

hakkında hayırlısı olsun kardeş başarılar. korkman yersiz eğer bilgi veriyorsan sitede :)

D

dnturkey

Misafir
sitedeki yazılar sana mı ait yoksa başka yerde alıntı mı ?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim sitede şu anda çok sağlam içerik yok ama hazırlatıyorum,
hazırlatınca çok daha iyi yerlere gelecek
bu konuda acele etmemeye karar verdim, hedef kitle iyice bi oluşsun, bir de forum ayarlayım buraya da giden bir daha gelsin.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altıntı tabiki ne yani bilmediğim bir konu hakkında ingilizce yazımı yazayım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5