İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesothelioma sitesi yapıverdim...

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi' Alıntı:
e peki click başına ne kadar alıyorsun şimdi sen mesotholima'dan?
Henüz bilmiyorum... Daha trafik olmadığı için tıklama olmadı :)

Edit: Pardon baktım da olmuş tıklama. Fakat sitenin doğru dürüst trafiği olmadığı için bu tıklamalar biraz şüpheli ;) Normalde Amerika'dan gelen tıklamalar için baya yüksek bir miktar ödüyor olması lazım.

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
Evet Google adsense kapıyı gösteriyor.. Niye ki'nize cevap..

Eğer günde 5 tıklama alırsanız 10 gösterime hem tıklama oranı yüksek oluyor hemde arkadaşlarınıza yapay click durumları söz konusu olduğundan şüphelenip ilk önce araştırıyor ve genelde türkiye kayıdı olanları atıyor.. Atılan 2-3 arkadaş var o yüzden diyorum..

İyi çalışmalar..
Beni yanlış anladınız sanırım. Yapay tıklama yaratmak gibi bir derdim yok :) Ben rekabet için yaptım siteyi, ve gerçek trafik almak için. Bir yılda 5,000 sayfalık içeriğe ulaşmayı hedefliyorum. Bakalım, yapabilecek miyim...

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada arkadaşlar lütfen Google reklamlarına bana yardım etmek için falan tıklamayın :D Dün 8 tane tıklama kaydedilmiş, Google'a mail atıyorum bu tıklamaları araştırmaları ve eğer sahtelerse kaldırmaları için. Atarlar matarlar maazallah! :)

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atmazsam da sahtekarlık yaptığımı sanarlar ama... Ne yapabilirim ki başka?

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyuncu' Alıntı:
beyler genel olarak bana yanlış geliyor. Esas mesleğim olarak rastgele içerikle doldurulmuş bu konu ile ilgili siteler, beni deli ediyor. sanırım bu site biraz daha işi araştırıp bilgi toplayıp adam gibi bir şey yapmış gibi geldi. Merc index te sanırım daha ayrıntılı ve eski bilgiler bulabilirsin bunu tavsiye edecem sana.

Eczacı Serbülent Daşkın
Teşekkür ederim :) Merc Index'e göz atacağım.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önemli değil, benim ilgilendiğim bir konu değil Eczacı olarak, çok bilgim yok onun için kişisel yardım yapamam ama kaynak konusunda orası iyidir.

Eczacı Serbülent Daşkın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5