İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Messenger'a Spotify Butonu Geldi

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Facebook Messenger son zamanlar da yaptığı değişiklikler ile kendisinden söz ettirmeyi başardı. Ancak bu sefer de farklı bir yeniliğe giden Messenger’da artık Spotify butonu da mevcut.

484-0-33b1403544efce3d2ec72a5d31f7ead4.jpg


Günümüzde müzik dinlemek için genel olarak radyo ve müzik kanalları yerine farklı şekilde YouTube ve Spotify gibi servisler daha çok kullanılmaya ve tercih edilmeye başlandı. Hatta Spotify ’da ki sağlam atılımlar sonucunda bile nerede ise birçok kullanıcı ya ücretsiz ve reklamlı ya da Premium versiyonlarını kesinlikle kullanmaktan çekinmiyor.

Durum böyle olunca genel manada sevilen ve ne varsa kendine entegre eden Facebook, Messenger servisine de Spotify butonunu da ekleyerek kullanıcılar arasında müzik paylaşımını da sağlamaya başladı. Ufak bir yenilik olsa bile müzik paylaşımı noktasında kolaylık sağlayacak olan bu sistem, aynı zamanda milyonlarca kullanıcısı olan Facebook Messenger kullanıcısına da Spotfy’a geçiş fikrinde de sağlam adımlar olabilir.

Kaynak

 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst