İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metelixiz Hakkında Yardım.

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar ben metelixizden mobil ödeme ile domain aldım yolladım mesajı 5dakika sonra bilgiler geldi pin kodu fakat pin kodunu nereye gırcegımızı yazmamıslar telefonlarını arıyorum yınede acmıyorlar pın kodu geldı fakat gırcek yer yok, bilen veya daha onceden ordan alısverıs yapmıs bırı varmı?

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu saatte çıkmış olabilirler. Support'taki kişide yoğun ise sana sıra gelmemiş olabilir. Bir email at bakalım dönerler sanırım bir kaç saat içerisinde.

Defalarca her yerde söylüyoruz İHS diye bir şey var gir oradan ne istiyorsan anında satın al. www.ihs.com.tr Okuma yazması olan herkes kolayca 5dk'dan kısa sürede alan adı, domain, hosting ne istiyorsa alıp kullanmaya başlayabilirler.

İHS ile yıllardır çalışıyorum 1 gün problem yaşadığımı hatırlamıyorum. Destek istediğimde email atıyorlar, ticket açıp süreçleri takip ettiriyorlar, telefonla arıyorlar ve çözüme kavuşturmadan işin peşini asla bırakmıyorlar. Siz unutsanız bile onlar tekrar, tekrar arıyıp sattıkları hizmetin arkasında her zaman duruyorlar. Biraz reklam gibi oldu ama Türkiye'de böyle kaliteli iş yapan adam akıllı firmalar çok nadir bulunuyor malesef :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5