İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin/Resim Reklam Farkı

deflasyonavcisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogumda sağda dikey ve altta yatay olmak üzere 2 reklam gösterimi var. Alttakini okuyucu tam göremiyor bile ve yandaki gayet güzel konumda. Birde genellikle alttakinde resim sağdakinde metin reklamları yeralıyor.
Son olarak blogger kendisi otomatik reklam yerleştirmişti, bende kendim 2 kod ekledim.Ama hangisi blogger'ın hangisi benim bilemiyorum.
Sorularım:
1) Göze hoş gelmesi ve blog konum itibariyle resimli reklamları tercih etmek istiyorum? Sizce doğru düşünüyor muyum?
2) Etkisiz olduğunu düşündüğüm alttaki reklamın konumunu nasıl değiştirebilirim?
3) Blogger ve benim kendi yerleştirdiğim reklamları nasıl ayırtedebilirim?
4) Reklam ayarlarını değiştirince hemen mi etkisini değiştiriyor yoksa bir süresi varmı?

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum reklamlarını pub id ile ayırt edebilirsin. sayfada reklamın koduna bak, hangi hesaba ait olduğunu anlarsın. (hesabının pub id'si ile blogdaki reklamların pub id'sini karşılaştır yani)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi