İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 Açılmama Sorunu

Mert7889

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hata bir kaç kişinin basına gelmistir.Bir zamanlar bendede vardı. Fakat uzun bir uğraştan sonra bir çözüm yolu buldum.sorunu çözemeyen arkadaslar varsa konuya bi baksın.Bu hata windows 7 de oluyor diye biliyorum
öncelikle denetim masasına giriyoruz ordanda 'Sistem' e giriyoruz.
Sisteme girdikten sonra sağ üst tarafta 'gelişmiş sistem ayarları' diye bir şey görüceksiniz ona tıklıyoruz.

Ona tıklıyınca sistem özellikleri diye yeni bir pencere acılıyor.Burada (Bilgisayar adı-Donanım-Gelişmiş-Sistem Koruması-Uzak)secenekleri var bunlardan Gelişmiş i seciyoruz.
Gelişmiş i sectikten sonra ilk sırada 'performans' diye birşey olması lazım ordan ilk sıradaki ayarları seciyoruz.(Performans ayarları.)

karsımıza 3 secenek daha cıkıyor bunlardan veri yürütme engellemesi ni seciyoruz.
Burda (sectiklerim dısında kalan tüm windows programları ve hizmetleri icin DEP'yi aç). işaretliyoruz
ekle ye tıklayıp acılmayan pvp yi (...mt2.exe gibi) seciyoruz ve uygula ya tıklayıp cıkıyoruz
çözüm bukadar ben hatayı böyle çözmüstüm.
Alıntı Değildir Hepsini Kendim Yazdım

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Teşekkürler fakat kendim yazdım demişsin şöyle bir incele İnceleme iki yapalım'ki böylemi kendin yazıyorsun anlayamadım ?

Bu şekilde bir yalan beyan'dan ötürü hiç bir şekilde iyinet yönetimine girmek değil adayı bile olunmadıgına dayalı bir açıklama yapmam gerektiğini sanmıyorum.

Moderatör olacak arkadaşın copy/paste içeriklerle BEN YAZDIM diyerek tereddüt içeren mesajlarına kalkıp'da yetki verirsek yarın neyin ne olacağına dair hiç bir güven söz konusu oluşmaz.

Bir içerik eğer ki alıntı oluyor ise alıntı belirtmek gerektiğini yetkili olacak arkadaşın bilmesi gereken kurallar arasında yer almaktadır.

İçerik kopyalanması hem iyinet'in zedelenmesi demektir. Hemde bir yetkili olacak adayın'da sicilinin iyi olmayacağına dair bir görüştür.

delirium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demek Veri Yürütme Engellemesiymiş Tüm Sorun... Tşk

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5