İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

metin2.org ne kadar veriyor?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
selam
metin2.org reklamları cıkıyor devamlı acaba tık başı ne kadar veriyor?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bendede baya cıkıyo merak ediyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Video Reklamlarda yüksek veriyor, diğer türlerde 0,03 ile 0,7 arasına kadar gördüm kanallarımda :)

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu kimse bilemez ki.. Haa ancak şöyle birşey olur:sen sadece metin2'ye özel bir sayfa ve adsense kanalı hazırlarsın metin2 reklamının çıkmasını sağlayarak bir tık atarsın öyle öğrenirsin. Tabii bu işi abartırsan,Google'da sana bir tık atar :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bunu kimse bilemez ki.. Haa ancak şöyle birşey olur:sen sadece metin2'ye özel bir sayfa ve adsense kanalı hazırlarsın metin2 reklamının çıkmasını sağlayarak bir tık atarsın öyle öğrenirsin. Tabii bu işi abartırsan,Google'da sana bir tık atar :)

Neden tık atıyorki ? Kanallar neden var ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

Tık atar dedin ya onu sordum :D Tık atmaz, kanalların amacı o_Oyun sitem var, bu tarz reklamlar için özel tanıtım sayfaları hazırlıyorum ve hepsi için özel kanallar var.Oradan bakarak söyledim rakamları :) Google buna tık atmaz bence demek istemişdim kısacası.. Senin mesajını tam görmemişim kusura bakma. Abartırsanı görmemişim, direkt banlar demişsin sandım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5