İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 Pvp Server Oyunları Yenilikler İle Geliyor

ptavsiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metin2 pvp oyuncuları bu aralar oldukça mutlu. Metin2 pvp serverler yeniliklere mecburen ayak uydurmak için atağa geçmiş durumda. Oyunda yeni karakterde geldikten sonra çeşitlilik arttı iyi oldu derken, daha fazla item ve yeni lvl sınırı ile daha çok metin2 kendini geliştirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=YYyVU5ml08Q
Bu durum metin2 pvp serverler oyunları sahiplerini de artık yeniliğe ve güvenliğe sürükledi ki bunları yapabilenler ayakta kaldı.

Metin2 pvp serverler de yenilikler nasıl oluyor.
Bu işlem tamamen kodlamalar ile olabilmekte. Pvp server oyununa iyi bir kodlamacı kesinlikle şart. Zaten formlarda ve bazı paylaşım sitelerinde bu güncellemeler ücretsiz olarak verilebilmekte. Pvp serverler de başarı iyi bir kodlamacı ve iyi bir reklamcıya dayalı.
Yenilikçi bir pvp server sahibi olmak için!
1- Kesinlikle sağlam bir kadro edinin. Bunlar kodlamacı, Reklamcı, Ve oyun moderatörleri olmalı.
2- Oyun yeniliklerini sağlam ve yedek alarak eklemeye çalışın. Evdeki undan olmak istemezsiniz.
3- Oyun gelişimine devamlı olarak aylık belli bir para ayırın.
4- Tanıtım yapan sitelerden reklam almak için görüşmelerde bulunun.
5- Açılışı yapmadan önce sosyal medya alanları oluşturup gün verin ve bu güne kadar tanıtım yapın.
6- Arkadaşlarınızı test server kurup davet edin ve açılışa kadar testlerin hepsini yapın.
Şimdilik size bu konuda aktaracağımız şeyler bu kadar yenilikler ile yeniden yazmaya çalışırız. İyi oyunlar dileriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5