İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 pvp serverlerde item seçimi nasıl olmalıdır?

muttalip31

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle pvp serverlerde item seçimi serverde en yüksek özelliklerdeki itemlerden olması gerek.Mesela 70 level çelikler zırh için oldukça ideal bir şeçimdir.Tabi dönüştürürseniz daha bir güzel olur.Dier zırhları saymıyorum çünki çelik zırhında %20 Büyü Savunması mevcuttur.Buda demek oluyorki suralara karşı ve şamanlara karşı %20 savunma.Silah seçiminde ise kesinlikle dönüşen kılıçları tercih etmeniz gerekmekte.Muharebe kılıcı hortlak kılıcı vb.Örneğin Muharebe kılcını efsunlayıp birde dönüştürdünüz mü pahabiçilmez bir kılıç haline geliyor.Genede metin2 pvp serverler 2 dönüşüm kesin açıyor.Çelik > Mavi Çelik Muharebe > Triton.Bu demek oluyor ki sizin illaki son dönüşümden bi önceki kılıca sahip olmanız gerekiyor.Gene olarak düşünecek olursak metin2 emek serveler oynuyorsanız bu biraz daha zaman alabilir ama o aldığı zamana eminim değecektir.Şimdi iç itemlerden biraz bahsetmek istiyorum.İç itemlerdede aynı şekilde mesela Bedensel Savaşçı cennetin gözü bilezik bunu bazı arkadaşlar kristal bilezikte kullanıyor oda olabilir.Cennetin gözü kolye decili vediği için düz vuruşlardaki MİSS daha az atarsınız.Genelde damage vurursunuz.Ayakkabı seçimi kesinlikle anka ayakkabı olmalı çünkü anka ayakkabıdaki %Beden ataklarını bloklama efsunu çok işinize yarayacaktır.Size vurulan düz vuruşların MİSS girmesini sağlar.Pvp serverler ' de küpe seçimine gelicek olursan savaşçı kesinlikle abanoz küpeyi öneriyorum.Sizlerinde bildiği gibi GÜÇ efsunu vermekte.Dier karekterler içinse bir sonraki konumda tek tek hepsini belirteceğim.Kalkan seçimi 61 alkan olmak zorunda bunu hemen hemen herkez zaten biliyordur.61 kalkanları %20 Karekterlere savunma verdiği için 61 Kalkan tercih etmelisiniz.Kask 41 Level olan karkı tercih etmelisiniz.Hem 41 level kask dönüştüğü için ilerki dönüşümlerinde %10 olarak sizlere Beden Ataklarını Bloklama verecektir.Tabiki bazı karekterlerde 61'den sonraki dönüşümde sersemlik veriyor.Sizler bunları göz önünde mutlaka bulundurun.Metin2 editsiz pvp serverler oynuyorsanız dediğim gibi item seçimi yapmalısınız.Yazacaklarım bu kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5