İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 pvpnin önemi

muttalip31

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Selamun aleyküm arkadaşlar ,

Metin2 pvp serverler 'in öneminden bahsedeceğim.Bildiğiniz gibi metin2TR uzun yıllar boy göstermeye devam ediyor.Metin2TR serverlerinin çok zor olmasından şikayetçi olan oyuncular soluğu pvp serverler ' de alıyor.Özellikle son zamanlarda çok yayınlan metin2 emek serverler bazı metin2TR serverlerinden daha fazla oyuncuya sahip.Yani metin2 serverler oyuncu bakımından Türkiye çapında benim gözümde TR nin üzerinde bir oyuncuya sahip.Bunun nedenlerinden bahsedecek olursak; Oyuna yeni gelen özellikler ve karekterlerden kaynaklanmaktadır.Yukarıda zorluk derecesinden pvp serverlere geçiyor oyuncular diye bahsetmiştim.Şimdi ise trnin ilk halini arayan onlarca oyuncu mevcut.Metin2TR 'nin ilk halindeki gibi açılan serverler tutulmaya devam ediyor.Dediğim o ki metin2 pvp serverler TR'nin gün ve gün önüne geçmeye devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5