İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 Server Kurmak İsteyenlere Büyük Fırsat

r19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mmorpg-fantasy-metin2-screenshot1.jpg
  1. Merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlar bilir Metin2 private server hakkında oldukça derin çalışmalarım oldu. En güvenilir server FreeBSD işletim sistemine kurulan server olduğunu bizzat gördüm. Kısaca win 2003 gibi bir işletim sistemi ama görsellik sıfır yani sistem kasmadan alabileceğimiz maksimum verimi alıyoruz FreeBSD Os ile. Sistem basit içinde tüm kurulumları yapılmış düzenlemeleri tamamlanmış item-alınıp satılabilen "yang" hilesi vs tamamen bulunmayan npcleri düzenlenmiş el emeği göz nuru serverimi satıyorum kısaca en güzel özelliklerinden bahsedeyim. Canavarlardan normalin 100 katı daha fazla eşya düşmektedir. Mavi ve Sarı ülkelerde biyolog görevi ile direk 31. seviyeye gelinebiliniyor. Kırmızı ülkede ise marketçi ve babası zırhçı ile arasındaki ufak görevle 31. seviyeye geliniyor.
  2. Kesinlikle TÜM HARİTALAR SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR diğer emulatör veri tabanları gibi port map vs. onlarca program indirip makineyi kastıran ve yinede bir çok sorun çıkartan sistem değildir. Piyasadaki sistemden tamamen farklıdır. Size 1 adet emulatör ve 1 adette hazırladığım şu öve öve bitiremediğim aylarımı alan FreeBSD serverin direk kalıbını göndereceğim virtual pc ile açılacak kalıp. Tek yapmanız gereken kalıp şifresini girip, FreeBSD sistem ipsini tanımlamak (size verilen sunucu ipsi girilecek). Sunucuya ip atandıktan sonra emulatör açılıp arasında loop back kullanılarak bağlantı sağlanılacaktır. Sonra size vereceğim 5-6 mb lık dosyaya ip adresinizi yazacağız o dosyayı metin2 klasörünün içine atan herkes serverinize bağlanabilecek.
  3. FreeBSD Kalıp + Emulatör + Kurulum Videosu = 250 TL dir.
  4. İsteğe bağlı olarak, sitenize tasarım giydirilerek, kayıt sayfasından tutun, sıralama sayfanıza kadar sorunsuzca yapılacak tam anlamıyla serveriniz anahtar teslim SIFIR hata SIFIR bug ile kurdurmak isterseniz 3 ay sorunsuz destek paketi ile birlikte = 750 TL
  5. Olarak fiyat biçtim. Harcanan emeği sayarsanız 4-5 bin liralık emek var ve kesinlikle şuan ki sürüm olarak TEKtir özel yapımdır. Maksimum olarak 10 kişiye satılacaktır yani piyasada bu işi yapan maksimum 10 kişi olacaktır. Eğer sadece 1 kişi olarak bana sat bana kur diyorsanız 4 bin lira karşılığında sadece sizde olma garantisi vererek satış gerçekleştirilebilir.
  6. Sistemimizi anlatalım Metin2 özel server şu anda piyasada sadece Çinliler tarafından sağlanıyor ve çok büyük paralar kazanıyorlar sağlam bir internet alt yapısı ile binlerce oyuncuyu serverinize bağlayıp oyunculara aklınıza ne gelirse satabilirsiniz. Sınırlama yok aklınıza ne gelirse satabilirsiniz. Ve eminim yatırımınızı uygun bir reklam ile onlarca kat fazlasını çıkarabilirsiniz. Zaten uygun reklam dediğim bir kaç oyun forumuna serverinizin tanıtımını yapmanızdır. + olarak reklam ücreti vermenize gerek yok çünkü tavsiye ile çok çok hızlı yayılan bir oyun. 100 kat fazla olduğu için server oranları arkadaşlara tavsiye ediliyor gel beraber oynayalım vs. gibi bu yüzden serveri kurduktan sonra oyuncu sıkıntısı çekmeyeceğinize garanti veriyorum.
  7. Ne gibi satış yaparım otomatik midir diyorsanız satış maalesef manüel olarak gerçekleşiyor. Banka hesap numaranızı veriyorsunuz canlı destek sistemi üzerinden yatıran ad soy ad miktar almak istediği ürün bilgilerini size iletiyor, sizde oyunda masterliğinizi kullanarak oyuncuya eşyayı transfer ediyorsunuz. Bu kodları da ben size göndereceğim. Siz sadece ufak bir kod yazacaksınız o kadar. Dileğinize göre online oyun ürünleri satan siteler ile anlaşıp bayilik verebilir kazancınızı katlaya bilirsiniz.
Lütfen sadece ciddi düşünenler iletişime geçsin.

gamerun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizinle goruşmek isterim size nsil ulaşabilirim yardimci olurmusnuz tşk cevap bekliyorum sizden imeil adresim hasankilic7878hotmail.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5