İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

metın2.tk Ne kadar eder?

Adil ÖZTAŞER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam şöyle düşünelim. Benim yurtdışında bir arkadaşım var.Bu bana bir sürü domain alıyor .tk. Yani ben ücret ödememiş oluyorum. Şöyle düşünün o arkadaşı yormak yerine proxy en iyisi.
Benim anlatmak istediğim yasal olmadığı bu şekilde alırsanız sorun çıkabilir.

• Like
Reactions: q72

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben sizin söylediginiz şeye göre örnek verdim. Yasal olup olmaması hakkında bir bilgim yok.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
metın2.tk Ne kadar eder?

Ekleme: Nuck3r bana verdi ne kadar eder?

tüm yorumları okumadım ama dok.tk dan proxy ile alınmıs bi domainse satamazsınız.. para etmez neden derseniz .. bi süre sonra o domain düşer.. 1 senemi neydi adınıza kayıtlı degildir ve hic bi hak talep edemezsiniz.. bende almıstım .tk ama kullanmaktan vazgectim

Adil ÖZTAŞER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Proxynizi gizlereyerek başka ülkeden görünüp niye aldınız diye sorarlar adama.Konuyu uzatmaya gerek yok.

Domainde bence tutmaz.

NeverMore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
satmıyorum zaten.paid yaptımmı satarım belki.bu arada .tk domainler iyi hit aldımı düşmüyor düşse bile 2-3 hafta sonra tekrar alınabiliyor.

Ekleme: satmıyorum zaten.paid yaptımmı satarım belki.bu arada .tk domainler iyi hit aldımı düşmüyor düşse bile 2-3 hafta sonra tekrar alınabiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi