İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metro turizm kaza

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
gece 3:30 civarlarında istanbuldan kütahyaya istikametine doğru giden metro turizm şirketine ait otobüs adapazarından bir buçuk saat kadar uzaklıkta kaza yaptı. Tam detayları bilmiyorum açıkcası. Bende başka bir firma ile kütahyaya gidiyordum. Metin dinlenme tesislerinde mola verdik kaza yapan otobüs bizden 20 dakika önce ayrıldı dinlenme tesisinden. Biz dinlenme tesisinden ayrıldıktan 30 dakika sonra yol tıkandı ve 1 saat trafik hiç ilerlemedi. Trafik akmaya başlayınca farkettik ne olduğunu otobüsde baya hasar vardı yolcularına büyük geçmiş olsun. İnşallah hayatını kaybeden yoktur.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trafik kazalarıda daha da üzücü tabi... Temennim can kaybı olmaması yönünde...
Bugün ne oluyor böyle kaza üstüne kaza anlayamadım.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
biz dinlenme tesisine indikten sonra metro turizm in anonsu yapılıyordu. Mola sürelerinin dolduğuna dair. Bir kamyonla çarpışmışlar sanırım olay yeri biraz karanlıktı ve baya karışıktı sağda solda 1 - 2 kamyon gördüm. Adapazarı kütahya arasındaki yol çok uzun ve çok tehlikeli. Uzun zamandır yol genişletme çalışmaları var umarım çalışmalar bitene kadar daha fazla insan hayatını kaybetmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5