İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metrobüse zam!

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Metrobüsün ne ayrıcalığı var yapacaksanız hepsine yapın ya da hiçbirine yapmayın.

Tam : 2 TL
Öğrenci : 1 TL

Aktarma yok ...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
En başından beri diğer adaylar kendini yırttı. Belediye borç içinde yüzüyor, metrobüs diye alınanların zararı çok büyük bunun parası yine milletten çıkacak dediler ama hiç biri anlatamadı :D
İyi bari anlarlar şimdi, hatta 3 yapsınlarda kapak olur :p

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu krizde en son toplu taşımaya zam yapmak lazım. Allah yol parası bulamayana yardım etsin.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İzmir bu konuda şu anda çok iyi
Tam 1,50
Öğrenci 0,90 Kuruş
+
90 Dk içersinde bir otobüsten inip diğerine ücretsiz olarak binebilirsiniz. Örneğin 2 vesait yapacaksanız iniyorsunuz para vermeden diğer otobüse binebiliyorsunuz ama kent kartınız varsa tabiki :) bu arada bende maça gidiyorum şimdi tek vesait :D

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Olan daima istanbul insanına genelde oluyor eee nedemişler taş toprak altın olunca semer vuran'da hükümet olunça eee yani :) allah sonumuzu hayır etsin

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Durun ya daha yeni başlıyoruz :D kış geldi...

Acaba bu Metrobüs fiyatlarını da "Otomatik fiyatlandırma" bağlayıp, hükümet "ya bunları biz yapmıyoruz bunlar Otomatik fiyatlandırma sonucu oluyor, bizim elimizde olan birşey değil" derler mi ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Minibüsleri kaldırdılar, iett leri kaldırdılar. İstesende istemesende başka ulaşım şansın yok. Bu durumda mecbursun metrobüs kullanmaya. Bunu bilerek böyle bir şey yapıyorlarsa o dediğinide derler merak etme.
Olsun ama çoğunluk böyle istedi saygı duymak lazım :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Metrobüslerde 1 kere bile oturarak gitmek nasip olmadı :) Aslında uzak bir yere gidiyorsan halâ hesaplı.

A

a.ışık

Misafir
oturmak için ya Avcılar'dan veya Zincirlikuyu'dan binmek gerekir.. ;)

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
metrobüse toplamda iki kez bindim (mecburiyetten) diken üstünde seyahat ettim ha kaza yaptı ha yapacak birde diger yolcularla akraba olma noktasına geliyorsun çok rahatsız edici bir durum, bu sistemi kullanmak zorunda olan insanların Allah yardımcısı olsun. Ben bu metrobüs sistemine karşıyım.

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hani hükümet amca diyorduya metrobüs abi istanbul trafik büyük care büyük melhem oluçak bırakın melhemleri sargıları yarabantlarını ölümlermi olmadı kazalarmı meydanamı gelmedi ölümlerimi görmedik muhalefet parti olmuş olsaydı aynı olayları başkaları yapmış olsaydı bakalım neler oluçaktı eee yine biz yaptım yine bizler cekcegiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5