İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mevsimlik çok aratılan kelimeler..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar şöyle bir beyin fırtınası yapabilir miyiz? Yani belirli zaman dilimlerine göre kelimelerin aratılması olayı. Ve aklına gelen de bu konu hakkında yorum yapabilir mi?

Mesela seçim zamanları "CHP", "AKP", "seçim" aramaları çok yapılır..

Aklınıza gelen başka varsa ve beyin fırtınası yaparsak sevinirim...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hımmm güzel konu, ben de işsizliğe değineyim, internette sürekli iş arama mevcutdur sanırım. Gündemde şuan iftar vakitleri vardır ... ( İşten ayrıldığım için ilk aklıma burası geldi.)

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaz aylarında ve bayramlarda tatil, pansiyon, ucuz hotel vs.

Mart - Mayıs arasında dönem ödevi, hazır ödevler, yıllık ödev vs.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"bayram mesajları" bayram sabahları çok iyi aratılıyor.

okul kayıt dönemlerinde "yurt" ile alakalı kelimeler.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
böyle bir beyin fırtınası sanırım bu tarz kalabalık bir ortamda yapılmamalı, en fazla 4-5 arkadaşın bir arada olduğu bir dönemde gerçekleştirilebilir. Ben şuan aklımdaki kelimeleri buraya yazdığımda ve bu kelimeler çok güzel kazandırıyor ve çok aratılıyor dediğimde, wordpress dosyaları ftp ye atılmaya başlanacak veya blogspot domainleri alınmaya çalışılacak ve ardından delicesine link kasmalar ve yükselmeler ardından her zamanki gibi yine çöplüğe çevireceğiz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
500 mesaj daha mı yazmamız gerekecek? :eek:

...

benim de yorumlarım vardı ama Sarget'ın dediğine son noktasına kadar katılıyorum.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
inanırmısınız arkadaşlar bilmem, bu konu açılmadan önce adsense bölümünde bir konu açıcaktım. Türkçe sitelerdende çok güzel paralar kazanabilirsiniz 0,01 den kurtulabilirsiniz diye. Ve birde kazanç görüntüsü koyacaktım. Ama nedense bir anda vazgeçtim ve içimden boşver yoluna devam et dedim. Bunun nedeni aslında ap açık ortada güvensizlik başka birşey değil.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
inanırmısınız arkadaşlar bilmem, bu konu açılmadan önce adsense bölümünde bir konu açıcaktım. Türkçe sitelerdende çok güzel paralar kazanabilirsiniz 0,01 den kurtulabilirsiniz diye. Ve birde kazanç görüntüsü koyacaktım. Ama nedense bir anda vazgeçtim ve içimden boşver yoluna devam et dedim. Bunun nedeni aslında ap açık ortada güvensizlik başka birşey değil.

Söylediğine hak veriyorum, eğer bu şekilde yardımcı olmaya kalksan oradan da bir fayda gelmeyecek ne sana ne bana ne de bir başkasına.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12

Kesinlikle...Aslında bütün webmaster forumlarında bas bas bağırıyorlar, bildiklerinizi yazın, herkes bilgilensin, para kazansın diye.

Nasıl yani? Ben bildiklerimi neden başkasına anlatayım? Anlattığım kadar zarara uğramış oluyorum. Birisi benim ekmek kazandığım sitenin içeriğine göre bir site açacak, bu tip siteler çoğalacak. Sonra ben zarardayım.

Valla ben para kazandığım sitenin içeriğini, para kazanma taktiklerimi kimseyle paylaşmıyorum. Yalnızca çok iyi samimi dostlarımla konuşuyoruz.

Yararım dokunsun, ama beni zarara uğratmayacak şekilde...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5