İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mexut Nerdesin? AYIP!

O

OyunAlemi

Misafir
lafını tart'da konus
o adam beni o kadar inandırdıki bende onun lafına inandım genede inanıyorum samimiyetinizden beraber script yazışınız v.s ben degil yaptıgınız işler bunun kanıtı herneyse biraz şeref varsa paramı yollar.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu olaylar sık yaşanmaya başladı sanırım tek tavsiyem çok çok tanımadıktan sonra hizmet sağlayan sizseniz peşin parayı almanızdır.Umarım bu tarz olaylar yaşanmaz çünkü insanların emeklerinin karşılıksız kalması gerçekten hoş değil.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@OyunAlemi bu kadar şey yazılmış sonuç olarak bişi var sen kazıklanmışsın :d

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş ayrı dostluk ayrıdır. reklamdır scripttir bu tür olaylarda peşin çalışırsanız bu tür kazıklanmalar daha az yaşanır. Sanalda güven yoktur, realde bile senelik arkadaşına güvenemiyosun. veresiye işten uzak durun internet sitenizin bir yerine "VERESiYE iSTEME BENDEN, BUZ GiBi SOĞURUM SENDEN" gibi bişeylar yazın ısrar edenlere gösterin :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5