İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mHD7 | çoklu kişilik - Dubstep Edebiyat

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
539144_449542675085352_2038205900_n.jpg

mHD7 Biyografi
Yazılarım;sevdiğim kadına ithafen kaleme alınmıştır.

Doğum 1993.Öyle şu oldu bu oldu diye süslü cümleler kurmak istemiyorum lafa başlarken.Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenim hayatımı sürdürmekteyim,eğitim olayım bu.

Lisede arkadaşlarımın da ortaya çıkmasında katkısı olduğu takma ismim mHD7 ile şiirlerimi, yazılarımı yazmaktan hoşlanıyorum."7" rakamı şanslı numaramdır.

Herhangi bir akıma bağlı değilim,zaten olacak kadar da yetkin değilim.Bana göre edebiyat,ya da yapmak istediğim edebiyat diyelim, zengin olmalıdır(ki zaten öyle mi? Öyle gibi;geçmişe bakarsak tabiki oldukça zengin. Peki ben neden böyle söyledim? Zaman artık çok daha hızlı ve her geçen gün yeni şeyler ortaya çıkıyor. Günümüzü kurtaramıyor. Madem edebiyat güzel olan herşeyi içine alıyor, o zaman yeni ve güzel olan herşeyi de içine almalı. Bence bunlar da hesaba katılmalı;mesela Dubstep!).Yazılarımın içinde psikoloji,modern fizik [Kuantum Fiziği] -kimya-biyoloji,nöroloji,sosyolojiye varana kadar bilimsel pek çok terim ile karşılaşabilirsiniz, ya da lütfen karşılaşın,çünkü böyle yazmak istiyorum.Yahut bu terimler ile farklılaşmış ve anlamlarının dışına çıkmış cümleler içinde kaybolabilirsiniz(Bu cümleyi uzun zaman önce yazmıştım,bakmayın böyle havalı gözüktüğüme,dışarıdan normal bir insanım,hatta bilgisayar başında oturmaktan hafif kamburum bile var.Birşeyler karalarken yükseliyor sanki insan,peh!).

İlla ki bir kalıp içerisine sokmak isterseniz beni post - hardcore'u tercih ederim.Müzik ile edebiyat benim için kardeştir(Çoğumuz için öyle olabilir.).Kendimi edebiyatta eline kalem alan Skrillex gibi görüyorum.

Takip etmeniz dileğiyle,

"mHD7 çoklu kişilik"

https://www.facebook.com/mHD7cokluKisilik

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5