İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Micfo, LLC. Ömür boyu hosting fırsatı.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eha, Selam arkadaşlar,

Umarım iyisinizdir son mesajdan bu yana =)

Değişik bir giriş mesajı oldu. Hani geçenlerde bir başlık açmıştım hâlimi hatrımı soran bir DC (veya oradan yayın yapan bir şirket) var diye, işte bu firma yeni bir kampanya başlatmış..

Orijinal içeriği sizlere aktarıyorum... Maksat, forum ahalisi yararlansın =)

Dear Muhsin,

Just a quick reminder that only 24 hours is left for you to have a chance of signing up for an amazing and exclusive 'Two Life-time hosting packages for price of one'. That's right, you will buy your desired life-time hosting package and you will get an additional package, exactly the same, free for lifetime.

For your convenient, all of our Life-time hosting packages are equipped 'Unconditional 30-day Money Back Guarantee'.

For live chat, FAQs, more information or to order, click below:
http://www.micfo.com/lifetime-hosting.html

Offer ends in 48 hours on November 1st, 2007 at 23:59 PST. Order now before they are sold-out.

If you still have any questions, please forward all your inquiries to [email protected]. So far we've been overwhelmed with the great demand shown by our valued customers. Thank you!

Sincerely,
Amir Golestan

CEO & Founder
Micfo LLC. | Micfo.com
www.micfo.com
866-686-8611

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay vay Dear Muhsin falan. Koskoca amerikalı şirketlerden ne bu böyle. Büyük adamsın vallah.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enis okur senin datacenterda yok mu böyle fırsatlar? bizleri haberdar et de yararlanalım yahu.

gneral sagol işine yarayan arkadaşlar olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5