İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft, Hotmail (Live Mail) in Kapasitesini 5GB Yapıyor

maniakcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Microsoft, Hotmail (Live Mail) in Kapasitesini 5GB Yapıyor

Microsoft, Hotmailin kapasitesini 5GB a kadar çıkartıyor. Hotmail yada Live kullanıcılarının, daha fazla resim, dosya ve e-mail saklamaları için, Microsoft mail kapasitesi ni 5GB a yükseltiyor.

ücretsiz mail konusunda, liderliği 2.8GB lık alan sağlayan Google Gmail sürdürürken, Microsoft un bu atağı Hotmail e talebi arttıracak tarzdan. İnternette her konuda liderliğe sahip olmak isteyen Google ın, Microsoft a cevap verip vermeyeceğini ileriki günlerde göreceğiz.

kaynak: http://www.teknokampus.com/haberler...+(Live+Mail)+in+Kapasitesini+5GB+Yapiyor.html

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mynet'de sınırsız veriyormuş. Boyu değil işlevi diye birşey var ama.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En güzeli gmail. 500 mb ta olsa öyle derdim. Maillerimi hızlı okuyup, hızlı erişmek istiyorum. Live mail e bir tıklıyorsun 1mb hatla bile bekliyosun. heryer reklam, gönderdiğin mailin sonuna bile reklam ekliyorlar. 10gb ta yapsalar kullanmam şahsen..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Nasıl kullanıyorlar hakikaten o hotmaili yahoo'yu bilmiyorum. Gmail direk masaüstünde çalışır gibi çalışıyor, artı daha sevimli ve de Google'ın. Reklamlar'da text bazlı sadece ve gerçekten doğru hedeflenmiş. 5 GB 10 GB yapıp sadece video mp3 depolayacak çocukların ilgisini çekerler.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Birşey söliycem de Allahınızı severseniz kim 5 GB mailini doldururki ya ??
Bence bir pazarlama stratejisi ve reklam nasıl biliyormusunuz??

Açık büfe herşey dahil otel gibi bir gidiyorsunuz yiyebileceğiniz bir tabak zeytinyağlı şeyler belki bir T Bone Biftek yanında patetes püresi ve tatlı olarak da belki baklava ki bunlar normal bir insanı patlatıyor yiyemiyorsunuz bile ben bu 5 gb olayını sınırsız olayını buna benzetiyorum ...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de gmaili değişmem bişeye.. hotmail'i mail olarak kullanmıyorum.. aldığımdan beri sadece msn için kullandım :D gmailden önce yahoo'yu kullanıyodum.. şimdi sadece okuldaki yıl grubumun mail grubundan mail geliyo.. 3 yılda en fazla 3 mesajı silmişimdir mail grubundan gelen onlar da aşırı gereksiz olduğundan arşivi bozmak istemiyorum.. 1 grup sayfası 2 benim maildeki klasör :D

ayrıca gmail'in de altta kalıcağını zannetmiyorum :D o da artırır kesin.. prestij söz konusu..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birşey söliycem de Allahınızı severseniz kim 5 GB mailini doldururki ya ??
Bence bir pazarlama stratejisi ve reklam nasıl biliyormusunuz??

Açık büfe herşey dahil otel gibi bir gidiyorsunuz yiyebileceğiniz bir tabak zeytinyağlı şeyler belki bir T Bone Biftek yanında patetes püresi ve tatlı olarak da belki baklava ki bunlar normal bir insanı patlatıyor yiyemiyorsunuz bile ben bu 5 gb olayını sınırsız olayını buna benzetiyorum ...

Nası bir yorum bu ya ? Karnım acıktı :p

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 5GB görünüyor ve Arabirimde değişmiş. Beta yani "Geliştirme süreçindeyiz Önerileriniz varsa alabiliriz" diyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla ben mail adreslerinde 10 bin den fazla mail olan kişileri tanıyorum okuyormusunuz diyorum yok diyorlar belki ilerde lazım olur diye depoluyolardır. Tabi gmailde herhalde hotmail de olsa o kadar mail direk kapatırlar yada 1,5 2 saate açılır.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben sırf msn messenger "mailin var" diye uyarıyor diye hotmail kullanıyorum.
(Mailler açılırken bazen internet explorer kilitleniyor :) )

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni beta arabirimi hızlı bağlantınız varsa ve outlook kullanmaya alıştıysanız daha güzel gmailden

kapasite olarak toplam değilde tek attachmentın kapasitesini sınırsız yapmaları daha iyi olurdu. Ben şu anda 500MB kullanıyorum. Bu performansla 5-6 seneye 5GB kullanabilirim bu yüzden alan kısmını küçümsemeyin. İçerdeki hiçbir mailimi silmiyırum arşivliyorum, sadece word ve excell dosyalarıyla 7-8 ayda 500MB dosya birikti.

M

myopers

Misafir
Bende kendi hostumun mxlerini hotmaile yönlendirdim MSN'den gelen maillerimi görebiliyorum sırf o yüzden hotmail kullanıyorum.. Tabi eksi yanları var.Reklamlar cart curt.. Alıştık maalesef :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5