İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft`un iyilik Melekleri

S

sevdik

Misafir
Bugun sabah gazetesinde okudum Microsoft ta çalışan yaklaşık 400 gönüllü kişi KOSOVA ya giderek ordaki insanlara yardımcı olmuşlar ve teknolojiyi tanıtmışlar yazıda microsoftun tek para ya değil bazen böyle faaliyetler yapabilecegini gösterdigini filan yazmışlar Gurur Duydum en çok da komşu ülkeme yapıldıgı için ayıptır sölemesi Boşnagız da :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahahah kötü imajlarını silmeye calışıyorlar demekki pis herifler 400 gönüllüymüş sen külahıma anlat bea gavur karşılıksız iş mi yapar :p

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eheh teknolojiyi tanıtıp aletleri alıp gittikten sonra kime ne yararı var gösteriş gibi bişey olmuş :D
bakın biz bunları böyle kullanıyoruz sizde yok kullanamıyosunuz gibi bişey :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Microsoft'un kötü imajı olmasına rağmen hala dünya pazarında işletim sistemlerinin özellikle masaüstü bilg.larında hala windows os kullanılmaktadır.Bu kadar sevilmeyipte bu kadar muhtaç olunan bir kurum daha yoktur herhalde, hadi 1 kaç sene öncesine kadar tekeli elindeydi işletim sisteminin şimdi ortalık unix tabanlı işletim sistemi kaynıyor.Merak ettiğim konu ise microsoft sevmeyen insanların yapacağı en kolay işlem evlerinde veya işyerlerinde debian ve openoffice kullanmak, ama o terimlerin bile daha ne olduğunu bilmeyip Microsoft'a 3 dakikada 1 laf atmakta yersiz bence, tebrik ediyorum tüm Microsoft çalışanlarını.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tabiki arada böyle şeyler yapmalidir hep cebim hep cebim dememeli insanlarin tepkisini cekmemelidir buda bir stratejidir sonucta ama daha fazlasini yapmali bence bugun dunyanın kaymagini yiyyorsa üzerine düşenide yapsın bu tusunami magdurlarina yardim edip etmediginide merak ediyorum

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni de microsoftta işe alsınlar her gün dünyanın öbür tarafına gider teknoloji öğretir gelirim walla :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi