İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft, Windows 8 ile "Mouse" Devrini Bitirdi

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu w7dede vardı zaten. Farenin ölmesiyle ne alakası var? Adam tablet pc kullanıyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
onmousedown
onmousemove
onmouseout
onmouseover
onmouseup

bunlar gibi yüzlerce fonksiyon çöpemi gitti :D olamaz.

Ziyankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dokunmatik sisteme bir türlü alışamadım ben basacağım tuşlara ilk önce arkadaş :))

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Eskiden fare küçüçükdü, şimdi kullanan kişiyi fare yapmışlar...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
2-4 Sene Sonra Bu Yaygınlaşmaya Başlar..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Çok güzel yapmışlar ancak bunun kullanım alanı iş hayatıyla sınırlı kalacaktır. Sunum vs. gibi durumlarda müthiş işe yarar. Ancak personel kullanımını genelleştirilebilmek için monitorlerin buna uygun dizayn edilmesi gerekiyor. Hepimizin önünde dik duran monitörlerde bunu kullanmak yorucu olur, fakat 15-20 derecede yatay duracak monitörler olursada tadından yenmez bu işletim sistemi.

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
merhaba arkadaşlar uzun zaman olmuş. eee windows 8 demosu da çıkmış :)

videonun 1:25 saniyesinde HTML5 ve JavaScript'i temel alan yeni bir platform sunuyoruz. deniyor. bu videoyu ilk izlerken bu çok basit bir şeymiş gibi geliyor aslında.

ama an itibariyle şunu duydum: windows 8'de flash yok. yani windows 8 flash'ı desteklemeyecekmiş.

sizlerle paylaşmak istedim. webmasterlar flash yerine html5 de kendini geliştirseler iyi olacak gibi :D

herkese hayırlı akşamlar...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
merhaba arkadaşlar uzun zaman olmuş. eee windows 8 demosu da çıkmış :)

videonun 1:25 saniyesinde HTML5 ve JavaScript'i temel alan yeni bir platform sunuyoruz. deniyor. bu videoyu ilk izlerken bu çok basit bir şeymiş gibi geliyor aslında.

ama an itibariyle şunu duydum: windows 8'de flash yok. yani windows 8 flash'ı desteklemeyecekmiş.

sizlerle paylaşmak istedim. webmasterlar flash yerine html5 de kendini geliştirseler iyi olacak gibi :D

herkese hayırlı akşamlar...

Burada sanırım destek olacağını söylüyor. Windows bunu görmezden gelemez sanırım. Hoş görmezden gelsede iyi olur hani flash çokta gerekli bir şey değil.

http://blogs.adobe.com/flashplatform/2011/09/flash-support-on-windows-8-and-metro.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5