İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft'tan büyük bomba!

C

Compni

Misafir
20110609053842_windows8.jpg

Windows 8'li PC'ler hakkında tüm okuduklarınızı unutun! Asıl bomba bu iddia gerçek olursa patlayacak.

Henüz netlik kazanmasa da, teknoloji dünyasında kulaktan kulağa yayılan söylentilere göre Microsoft, kendi tabletini üretmek için üreticilerle görüşmeye başladı bile. Microsoft'un, Windows 8 işletim sistemine sahip olacak tablet bilgisayarın üretilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağı da söylenenler arasında.

İlk olarak Digitimes'tan çıkan bu söylentiyi Microsoft henüz onaylamadı. Bilgisayar üreticilerinin de Microsoft markasını taşıyan bir ürünü ortaya çıkarma konusuna fazla sıcak bakmayacakları iddia ediliyor.

Daha önce aynı çabayı kendi cep telefonlarını üretmek konusunda da gösteren ancak hayal kırıklığı yaşayan Microsoft, bakalım bu kez, tablet PC pazarında aradığını bulabilecek mi?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
amacını aşmış olur bence. kaldı ki en iyisini yapmak için bazen tek iş yapmak gerekiyor.
"ne iş olsa yaparım abi" devri bitti artık.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tekel oluyor diye yine problem çıkartır diğer firmalar ..

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
paranın açamayacağı hiç bir kapı yoktur, eğer bu söylenti doğruysa microsoft bu işi yapar diye düşünüyorum

C

Compni

Misafir
Bakın size o kadar değerli bilgiler gönderiyorum 1 tane rep vermiyorsunuz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi