İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft'un son bombası işte bu site olacak!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Microsoft bu sıralar yeni ve geliştirme aşamasında olan teknolojileri paylaşacağı yeni bir web sitesi hazırlamakla meşgul.

"Hakkında" sayfasında verilen bilgilere göre site "Microsoft'un yeni ve ufukta görünen teknolojiler hakkındaki yazıların bulunduğu bir ana sayfa" olacak. Ana sayfada şimdilik sadece "Yakında açılıyoruz" uyarısını görebiliyoruz.

Microsoft'ta 13 yıl çalışan Steve Clayton, blog'unda "yazı işlerinde çalışmak için" şirketin Redmond, Washington'da bulunan merkezine taşındığını paylaştı.

Clayton, sitenin Microsoft'ta çalışanlar ve geliştirdiği yenilikler hakkında yazılar içereceğini, sadece Microsoft'la kalmayıp diğer yeni teknolojiler, trendler ve hayatımıza olan etkisi hakkında bilgiler de bulanacağını söylüyor.

Microsoft, sitede ele alınacak konular hakkında kullanıcıların fikirlerine açık. Ana sayfada ayrıca Microsoft'un Twitter hesabında paylaştığı öğelerin bir listesini görmek mümküm. Microsoft, sitenin ne zaman kullanıma açılacağı konusundaki sorulara ise şimdilik cevap vermemeyi tercih etti.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
türkçede olur umarım , şöle düzgün bir haber kaynağımız yok okuyacak

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
haber kaynağı derken? :) ben mi yanlış anladım bilemiyorum,beta servislerin yayınlanacağı bir siteden bahsediyor gibi anladım ben,Google Labs gibi birşey yani

Clayton, sitenin Microsoft'ta çalışanlar ve geliştirdiği yenilikler hakkında yazılar içereceğini, sadece Microsoft'la kalmayıp diğer yeni teknolojiler, trendler ve hayatımıza olan etkisi hakkında bilgiler de bulanacağını söylüyor.
.....

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence projeyi unuttular, hala bi gelişme yok

tolgakara66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Hala Türkçççe Değil Bu site Türkçe Olmaz İnşallah Olur Fakat Hiç Zannetmem.

tolgakara66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Siteyi Bulan Arkadaş Cevap Verirse Bu Sitenin Türkçe Olma İhtimali Vari. Yada Bu site Gelişecekmi.

aCarrot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ilginç. IE9 ile ilgili yorumlar var ama ie8 den farkı ne var anlamadım !

rserit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek fazla tutmayacağı yönündeyim. Google müşterileri daha fazla, bu konularda.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neresi bombaysa hemen haber yaptırıyor bu microsoft. Deli dülü bi blog kurmuşlar bende sandım yine bing live gibi birşeymi yaptılar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5