İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Migros ta süper kampanya

tati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
24.06.2014 tarihine kadar geçerli bu kampanya belli ürün gruplarında yapacağınız farklı günlerdeki her 25 TL lik alışverişe 10 Money (TL) veriyor. Gıda ihtiyaçlarınıza karşılayın cep telefonunuza migros market yükleyin ve money kart ile üye olun ve kamanpayaya katılın. bana özel kısmındaki tüm seçenekleri işaretlemeniz yeterli ertesi gün moneyler hemen yüklenmekte ve 30 hazirana kadar harcamanız gerekmektedir.

Teşekkür için http://goo.gl/G3Fj7M sitesine giriş yapıp 3-5 sayfa arasında toplam 5-6 dakika gezebilirseniz beni çok mutlu eder ve size bu tür kampanyaları takip edip yazacağım.
Site gezintisinin sebebi seo çalışmasıdır. Lütfen süreye dikkat edelim 5-6 dakika gezinti yapılması önemlidir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi