İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Millet enayi mi?

G

guajira

Misafir
reseller paketleri bu kadar ucuzken millet neden daha düşük özellikli hosting paketleri alıyor? Bu millet (ve de ben) enayi mi yoksa benim bilmediğim birşeyler mi var?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Aslında pekte öyle değil. 1 $ 'dan baslayan hosting paketleri var.. Ve 10 / 15$'a yıllık Hosting'ler satılıyor.. Ve örneğin birisinin sadece bir tek sitesi var ise elbette hosting alacaktır.
Ayda 15 $ ödemekmi iyidir? Yıllık 15 $ ödemekmi iyidir :)

G

guajira

Misafir
ARKaDaS' Alıntı:
Aslında pekte öyle değil. 1 $ 'dan baslayan hosting paketleri var.. Ve 10 / 15$'a yıllık Hosting'ler satılıyor.. Ve örneğin birisinin sadece bir tek sitesi var ise elbette hosting alacaktır.
Ayda 15 $ ödemekmi iyidir? Yıllık 15 $ ödemekmi iyidir :)

biliyorum bende yıllık 5 milyona almıştım hostingi. ama özellikler çok az. 25 MG alan 250 MB BWidth. gerçi hiç bir zaman tam kapasite kullanmadım ama:) . sonuçta aylık 5$ dolara reseller almak mı iyidir yoksa aylık 5$ dolara domain almak mı? seçenekler çeşitli.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer ciddi projelerle ugraşıyorsanız türkiyede bulunan sayılı hosting şirketinin hosting paketlerinden yararlanılması herzaman için avantajdır.. Yurt dışındaki reseller paketleride iyi bir alternetiftir yalnız şu var türke hitap edicekseniz ve hedefiniz büyükse sitenizin bana kalırsa türkiyedeki serverlardan birinde olması sizin için +1 avantaj sağlıyacaktır.. Ve bu gibi güvenilir sitelerin reseller paketleri genelde yoktur olsada oldukça pahalıdır yani aylık 5 dolara hizmet sunmaz türkiyedeki serverlar..

İyi çalışmalar..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
guajira' Alıntı:
sonuçta aylık 5$ dolara reseller almak mı iyidir yoksa aylık 5$ dolara domain almak mı?
Aylık 5$'a alacagınız resellerin sizin aldıgınız host'dan pek fazla bir özelliği olmaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5