İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Millet köşeyi dönmüş valla :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav millete bakın nekadar uyanık adam bir kamyon paranın üzerine çıkmış adsense templateleri satmaya çalışıyor be mübarek madem bukadar çok kazandırıyor da neden 30 40 $ peşinde geziyon diyesim geliyor

benden tavsiye sakın böle şeylere para yatırmayın boş işler

http://www.instantadsensetemplates.com/

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamın tipine bakıp yorum yapmak yeterli russ
comp2.jpg

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet

evet sağ ayağı paranın üstünde ama para havada duruyor

amatör photoshopçu :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vardır :) hemde cokkk yoksa adamalr acmazdı demekki yabancıalrdan salak olan cok ya google böle siteleri görse ne yaprdı acaba

U

umurcan

Misafir
Permission' Alıntı:
vardır :) hemde cokkk yoksa adamalr acmazdı demekki yabancıalrdan salak olan cok ya google böle siteleri görse ne yaprdı acaba
yabancılardı salak olan çok he türkler para vermez yani :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:

http://www.google.com.tr/search?hl=...dsensetemplates.com/&btnG=Google'da+Ara&meta=

valla görmüş görüncede indexlemiş:D

şaka bi yana biz türküz gmail satarız hotmail satarız yakında bunlardanda satarız.. aklıma geldi dur bi site açiyim adwords hesabı satiyim... içi 100 $la dolu 10 dolar varmı alan?

yok geliştirdim... benim elimde 1000lerce kupon vardı hesap açtım her birine.. 2010a kadar kullanılmak üzere aktifler tanesi 5 dolar varmı alan?

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
şaka bi yana biz türküz gmail satarız hotmail satarız yakında bunlardanda satarız..

bunun türklükle ne alakası var? gir ebay.com'a ve diğer yabancı forumlara onlar da satıyo gmail invite fln... hile desen sadece türkler mi yapıyor sanıyorsun. adamlar ne hileler yapıyor ayda onbinlerce dolar kaldırıyor... en ufak şeyde hemen "ah biz türkler" ....

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
excoder' Alıntı:
bunun türklükle ne alakası var? gir ebay.com'a ve diğer yabancı forumlara onlar da satıyo gmail invite fln... hile desen sadece türkler mi yapıyor sanıyorsun. adamlar ne hileler yapıyor ayda onbinlerce dolar kaldırıyor... en ufak şeyde hemen "ah biz türkler" ....

illa tartışma konusu lazımsa git hosting forumunu falan dolaş ne diyim...

yok illa senle tartışıcam diosan işim var üzgünüm...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ALY' Alıntı:
firar işine gelmedi galiba :D

hiç düşündünmü benim katkı puanım neden - 22 diye...? ben açıklama yapiyim istersen tartışma çıkmasın diye cevap bile vermemiş bi insanı tahrik amaçlı sayılaibilicek , gereksiz , hiç bi işe yaramıyan mesajlar atarsan bundan daha da kötü olucaktır...

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
illa tartışma konusu lazımsa git hosting forumunu falan dolaş ne diyim...

yok illa senle tartışıcam diosan işim var üzgünüm...
Excoder doğru söylüyor,yabancılar daha fazlasını yapıyor bunun Türk olmakla,yabancı olmakta alakası yok. Sen kendin için söyleyebilirsin ama tüm Türklere hileci demen yanlış.

A

ALY

Misafir
firar' Alıntı:
hiç düşündünmü benim katkı puanım neden - 22 diye...? ben açıklama yapiyim istersen tartışma çıkmasın diye cevap bile vermemiş bi insanı tahrik amaçlı sayılaibilicek , gereksiz , hiç bi işe yaramıyan mesajlar atarsan bundan daha da kötü olucaktır...

hadi çocuğum hadi sen git oyuncaklarınla oyna. derdin -rep'se sende tıkla, bak -27.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5