İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Millet Makara Yapiyor Galiba

S

sevdik

Misafir
Arkadaslar simdi size bir site hakkinda bahsedecegim dun Bayrampasadan Okmeydaninda ise gidiyorum sabahleyin hani eskiden kaplumbaga arabalari vardi ya ona benzer bir araba kirmizi bole otobusten farkettim takozu :)

Arama Guzelim Mecediyekoy de hava yapmaya gidiyordu icinde de biliyormusunuz kim vardi www.mesajat.com un sahibi arabanin arkasinda yazdirmis sitenin ismini o dandik yapiskan kagitlardan :)

adam zaten mynetin tasarimini kullaniyor malzeme calmis bari o yapiskan harflerden neden indriim yaptin anliyamadim zaten bu aralar moda herkes arabasinin arkasina webini yaziyor arabamiz yokki bizde yapalim :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik' Alıntı:
Arkadaslar simdi size bir site hakkinda bahsedecegim dun Bayrampasadan Okmeydaninda ise gidiyorum sabahleyin hani eskiden kaplumbaga arabalari vardi ya ona benzer bir araba kirmizi bole otobusten farkettim takozu :)

Arama Guzelim Mecediyekoy de hava yapmaya gidiyordu icinde de biliyormusunuz kim vardi www.mesajat.com un sahibi arabanin arkasinda yazdirmis sitenin ismini o dandik yapiskan kagitlardan :)

adam zaten mynetin tasarimini kullaniyor malzeme calmis bari o yapiskan harflerden neden indriim yaptin anliyamadim zaten bu aralar moda herkes arabasinin arkasina webini yaziyor arabamiz yokki bizde yapalim :)

B.paşanın neresinde oturuyorsun yıldırım deme :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
muratozcirpici' Alıntı:
buda onların sorunu bırakta onlar halletsin :)
Mümkünse webmaster ile konuşup halletsin : )
Whitekey'e laf sokarak değil.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw babalar kimse kimseye laf sokmasın artık, reca ediyorum, burda kimin nickini gorsem alınır hale geldim duygusallastım yaw,:) hep kardes olalım dunya barısını kuralım,
savaslar bitsin, abd iraktan sonra irana comak sokmasın, yoksa yakında suriye ardından hedef biz olacaz... yeni dunya duzeni kuralım, raelyanları aramıza almayalım :) ama her dine mezhebe dusunceye saygı duyalım, iskence bitsin .... demokratik olalım

p.s: kısaca kavga etmeyelim arkadaslar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o fikri adam düşündüğü için bile saygı duymalısın, kaldı ki demekki senin araban yok arkasına yazdıramıyorsun site ismini:) adam didinmiş almış arabayı arkasına da çatır çatır yazdırmış, senin gibi webmasterlar da çatlamış oh olsun helal olsun adama..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ona benzer bir araba kirmizi bole otobusten farkettim takozu
sitenin ismini o dandik yapiskan kagitlardan
o yapiskan harflerden neden indriim yaptin anliyamadim

ben sadece bunlara takıldım yoksa sitenin sahibinide tanımam etmem ama konu sadece dalga geçmek amaçlı açılmış gibi geldi. bende konuyu ciddiye alıp dalga geçmek isteyen olabilir diye böyle bişey attım. yoksa sevdik in sitesini incelemiş değilim. onuda tanımami.

sevdik o tabi senin bileceğin iş. benim nasıl ve neyi yazıcağımı bileceğim gibi ve o adamın bileceği gibi sen ona ben sana laf attım sende benim birşeyimi gördüysen laf atabilirsin :) serberst yani açıklayamayacağım bişey olduğunu sanmıyorum.

herkez birşekilde sitesini tanıtır yanlız bunların içinde hangisi iyi olan onada sen karar ver.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drstranger' Alıntı:
yaw babalar kimse kimseye laf sokmasın artık, reca ediyorum, burda kimin nickini gorsem alınır hale geldim duygusallastım yaw,:) hep kardes olalım dunya barısını kuralım,
savaslar bitsin, abd iraktan sonra irana comak sokmasın, yoksa yakında suriye ardından hedef biz olacaz... yeni dunya duzeni kuralım, raelyanları aramıza almayalım :) ama her dine mezhebe dusunceye saygı duyalım, iskence bitsin .... demokratik olalım

p.s: kısaca kavga etmeyelim arkadaslar.

tüm kalbimle katılıyorum :)

Z

zeynelkoc

Misafir
başkalarına laf etmeden once bence kendinize bakın

sağda solda 8000 hit alıyorum diye havalanıyorsunuz bunun kaçı gerçek hit???

sahtekarlıkla bir yere varamazsınız yarın google banladığında hitiniz 500 e düşünce ne yapmayı düşünüyorsunuz???

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke google hile yapanları anında banlasada görsek kimin hiti kaçmış. Artık hergün hile yapan yeni siteler çıkıyor. İşin kötüsü bu siteler hitim 10bin diyerek reklam alıyor. Giren adamsa garibim şarkı sözü ararken boş bir siteye giriyor bunun gibi. Gelip bunu yazınca da beni ilgilendirmediği söyleniyor. Eğer ben buna tepki vermezsem senin gibi adamlar hergeçen gün çoğalır. Keşke sende azıcık gururlu olup onları o laftan sonra kaldırsaymışsın ama nerde...

S

sevdik

Misafir
slm

evet YILDIRIM MAH. denim dostum o yazıyı da açıkcası dalga geçmek için yazdım oke kimseyle alıp veremedigim yok googleden gelen hitlere gelince googlesiz de gunde 1500tekilim var ve boş hit olsa sohbet odamda o kadar user olmaz ve dost sitelere bu kadar hit yollamazdım

Sadace anlamadıgım konu şu argoya kaçacak ama birtarafınıza mı batıyor benim google için yaptıgım sayfalar herkes yapıyor ama sadece benim ismim yazılıyor ben buna uyuz oluyorum

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
sevdik' Alıntı:
evet YILDIRIM MAH. denim dostum o yazıyı da açıkcası dalga geçmek için yazdım oke kimseyle alıp veremedigim yok googleden gelen hitlere gelince googlesiz de gunde 1500tekilim var ve boş hit olsa sohbet odamda o kadar user olmaz ve dost sitelere bu kadar hit yollamazdım

Sadace anlamadıgım konu şu argoya kaçacak ama birtarafınıza mı batıyor benim google için yaptıgım sayfalar herkes yapıyor ama sadece benim ismim yazılıyor ben buna uyuz oluyorum
Sadace anlamadıgım konu şu argoya kaçacak ama birtarafına mı batıyor adamın arabasına site adresini yazması : ) yada başka bişiler yapması......

Z

zeynelkoc

Misafir
boş bir konu olduğunu düşünüyorum

adamın özel arabası istediğini yazar birşey diyemezsiniz..

çok uzadığını düşünüyorum..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik' Alıntı:
o yazıyı da açıkcası dalga geçmek için yazdım oke kimseyle alıp veremedigim yok
Dengesizlik

sevdik' Alıntı:
googleden gelen hitlere gelince googlesiz de gunde 1500tekilim var ve boş hit olsa sohbet odamda o kadar user olmaz ve dost sitelere bu kadar hit yollamazdım
savunma

sevdik' Alıntı:
saldırı

kompozisyon güzel olmuş başka bişey demicem
senin hitinden falan bahsetmedim ben
senin daha önce şu tasarımı çaldım kmse bişey diyemez dediğinide yazmadım çünkü tanıdığım konuştuğum veya sevdiğim bi adam değilsin sonuçta banane senden

ama sadece benim ismim yazılıyor ben buna uyuz oluyorum demişsin bi düşün acaba neden yazılıyor ;)

S

sevdik

Misafir
slm

eleştirilere açıgım ama nedense hep sen whitekey bana laf sokmaya çalışıyorsun ben bunu anlamıyorum hade benim sayfalarımı herkes biliyor her seferinde bunu yazmak zorunda değilsin

Ayrica senin yüzünden msn eme hergun 3-4kişi geliyor o kodları onlara vermem için verdim de istersen yazim webleri kime verdim verecegimde ama başka siteler varken tek benim sitemi yazma ben seni tanımıyorsam sende beni tanımıyorsun her zaman söyledigin lafları alttan alamam oke bir akradaşımın burdan sevdigi bir insansın ondan sana katlanıyorum ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5