İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milletvekili Adayları İçin Özel Tasarlanmış ve Yazılmış Web Sitesi

E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaşlar.

Malumunuz seçim yaklaşmakta. Milletvekili aday adayları yoğun bir seçim programı içerisindeler. Yüz yüze iletişime ek olarak İnternetaktif tanıtımlar da bu anlamda büyük önem taşımakta. Buna istinaden yaklaşık 3 gündür uğraştığım scripti tanıtmak istiyorum.

Demo : www.koksalcoskun.com

YÖNETİM PANELİ ÖZELLİKLERİ:

Sayfalar : Yönetim panelinden yeni sayfa ekleyebilme , düzenleyip silebilme. Eklenen sayfalar sağ kısımdaki linkler bölümünde görünmektedir. (Örnek: Özgeçmiş, Projeler...)

Haberler : Haber ekleme, düzenleme ve silme. Ana haber resimi dışında 5 resim daha eklenmektedir. Eğer eklenen resim yoksa haber detayında "Haberin Diğer Resimleri" kısımı görünmez. 1 tane bile ek resim yüklenince bu alan haber detayında otomatik çıkar. Haberi sildiğinizde sunucuya yüklenen resimlerde sunucu üzerinden kaldırılır.

Mesajlar : Sayfa üzerinden gelen iletişim mesajlarını görebilme, arşivleyip istendiğinde silebilme. Gelen yeni mesajlar LISTELE kısımında otomatik görünmektedir. Okunmak için tıklanan haber otomatik olarak "OKUNDU" manasıyla arşivlenir. Bu sayede istediğiniz zaman geçmiş mesajları görebilirsiniz. Arşiv kısımından dilerseniz istediğiniz mesajı silebilirsiniz. (Admin panelinde tamamlandı. Ana sayfaya iletişim formu koyması kaldı.)

Yorumlar : Bir nevi Ziyaretçi Defteri... Site üzerinden gelen yorumları kontrol etmeye yarar. Onaylanan mesajlar ana sayfadaki "Yorumlarınız" kısımında görünmektedir. (Şu an bunu yazıyorum)

Fotoğraf Galerisi : Sınırsız sayıda resim ekleyebilme, düzenleyip silme işlemi yapılabilmektedir. Eklenen resimler son eklenme sırasına göre "Fotoğraf Galerisi" kısımında görünür.

Şifre İşlemleri : Yönetim paneli şifresini değiştirmek için :)

Bunlara ek olarak site sahibinin resmi facebook sayfasında , sitede eklenen haberleri otomatik yayınlamak için RSS çıkışı, Google için Sitemap kurulumu yapılacaktır.Şu an bir kaç eksiği kaldı. Onlarıda bugün tamamlayacagım.

Kendi bölgelerinde web tasarım işi ile uğraşan arkadaşlarımız varsa, bu script sayesinde güzel paralar kazanabilirler. Scriptin şu an için lisansı bulunmamaktadır. Lakin lisans olayınıda yapıcam. İlgilenen arkadaşlar konu altından yada pm ile ulaşabilirler.

FİYAT: 200 TL (350TL'den bu fiyata düşürülmüştür ve ne yazıkki pazarlık payı yoktur)

E

Erturk

Misafir
RSS hariç bütün eksiklikler giderilmiştir.

Konu günceldir arkadaşlar.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tasarımsız istediğin fiyat fazla gibi gözüktü bana. Sunduğun özellikleri kodlamak maximum günde 1-2 saat çalışılarak 1 haftadan daha kısa sürede bitirilebilecek kodlamalar. Fiyat konusunda biraz daha gerçekçi olmak lazım. Milletvekili olmak yolunda harcanabilecek küçük bir mebla olarak gözüksede bana göre fiyat çok fazla gibi gözüktü ...

E

Erturk

Misafir
Tasarımsız istediğin fiyat fazla gibi gözüktü bana. Sunduğun özellikleri kodlamak maximum günde 1-2 saat çalışılarak 1 haftadan daha kısa sürede bitirilebilecek kodlamalar. Fiyat konusunda biraz daha gerçekçi olmak lazım. Milletvekili olmak yolunda harcanabilecek küçük bir mebla olarak gözüksede bana göre fiyat çok fazla gibi gözüktü ...

350 TL bence çokta pahalı değil hocam. Ama cazip teklifler gelirse alım konusunda indirim yapabilirim elbette. Lisansız satış fiyatı içinde geçerli. Ayrıca tasarımsız fiyatlar değil bunlar. Tasarım dahil. Sıfırdan yapılmış bir iş bu. Tasarım,xHTML,CSS,PHP,MySQL... Alacak kişilere aynen demoda gördükleri şekilde teslim edecegim. Farklı partiden olan varsa onlara göre düzenleyip teslim edeceğim. Bunca hizmete karşılık bence çokta pahalı sayılmaz... Ama yine söylüyorum, alış konusunda teklif gelirse indirimde yapabilirim.

sky11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen hocam fiyatı geri çekersen ilgilenin çoğalcagına inanıyorum hayırlı satıslar :)

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
millet vekili adayı olucak birisine 50, 100 liradan da script satılmaz ki :) fiyat ucuz bile bence hayırlı satışlar

E

Erturk

Misafir
Halen siftahı açamadık :)

Galiba bulundugu bölgede milletvekili adayı tanıdıgı olan kimse yok. :)

chopper07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elinize sağlık.yarın bir iki parti ile görüşmem olacak olumlu birşey olursa pm gönderirim.

E

Erturk

Misafir
Millet vekillerine e-ticaret forumları üzerindende script satılmaz :)

Mesajımı iyi okursan buradan direkt milletvekillerine satış yapmadıgımı anlarsın.

Kendi bölgelerinde web tasarım işi ile uğraşan arkadaşlarımız varsa, bu script sayesinde güzel paralar kazanabilirler....

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Hocam fiyat gayet iyi yazdığınız script'te çok hoşuma gitti Akp'nin renkleri vs. uyumlu olmuş,hayırlı satışlar..

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok sade gibi görünsede bayağı detaylı bir script biraz inceledim tebrikler.. :)

E

Erturk

Misafir
Siftahı huzuristan arkadaşımızın vesilesiyle MHP Karaman Milletvekili Aday Adayı Hamza KOÇAK ile yaptık. :)

Arkadaşımıza bu güzel alış-veriş için teşekkür ederim.

Satış devam ediyor arkadaslar.

huzuristan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler Ertürk. Yardımların oldu, sorunlara çözüm buldun kısa sürede. Sağolasın.

E

Erturk

Misafir
Teşekkürler Ertürk. Yardımların oldu, sorunlara çözüm buldun kısa sürede. Sağolasın.

Rica ederim. Tekrardan hayırlı ugurlu olsun.

Scripti huzuristan arkadasımıza 200 TL ye sattım arkadaşlar. Kimsenin hakkı geçsin istemem. Bu vesileyle konu baslangıcındaki fiyatı 200 TL ye indiriyorum. Pazarlık payı ne yazıkki yoktur.

İlgilenen arkadaşlar konu altından yada PM ile ulaşabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi