İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milli maça SKANDAL hakem

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
(A) Milli Futbol Takımı'nın, 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 21 Kasım Çarşamba günü Bosna Hersek ile oynayacağı maçı Hollanda Futbol Federasyonu'ndan Eric Braamhaar yönetecek. Hollandalı hakem verdiği skandal kararlarla tanınıyor. Braamhar, geçen sezon PSV-Ajax maçında atılan bir gole sevinirken objektiflere yakalanmıştı.

Ligtv'nin haberine göre; Avrupa'da yönettiği maçlarda da verdiği ilginç kararlarla dikkat çeken Braamhar, geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Lille-ManU maçında Giggs'in düdük çalmadan kullandığı serbest vuruşa gol kararı vermiş, maç sonunda Fransız ekibinin büyük tepkisini çekmişti. Hatta Lille teknik direktörü Puel, Şampiyonlar Ligi'nden çekilebileceklerini açıklamıştı.

ATILAN GOLE SEVİNDİ

Ancak Braamhar'ın en büyük olayı geçen sezon Ajax'ın PSV deplasmanında 5-1 kazandığı maçta yaşanmıştı. Hollandalı hakem, konuk ekibin attığı 5. golün ardındın sevinirken kameralara yakalanmış, bu konu uzun süre konuşulmuştu. Ancak Braamhar, avantaj uygulamasının doğru olması nedeniyle böyle bir sevinç yaşadığını açıklamıştı.

Braamhar, daha önce UEFA kupası'nda Zaragoza'nın Fenerbahçe'yi 2-1 yenerek elediği maçı ve Gençlerbirliği'nin Blackburn deplasmanında 1-1 berabere kaldığı mücadeleleri yönetmişti.

Braamhaar’ın yardımcılıklarını Arend Brink ve Patrick Gerritsen yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi Bjorn Kuipers.

Kaynak :http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=114331

F

foryou

Misafir
uefa'ın bizle bir alıp veremediği var ama nedir acaba? malta maçı öncesi sitelerinde yazılan o ırkçı yazıyı daha unutmadım.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kim yönetirse yönetsin bir kaç gömlek üstünüz bosna hersekten rahat kazanmamız lazım.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taraftar destegi ve inançla beraber kim olursa olun farketmez bu maç bizim...:)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu maçta pis şeyler olacak aha yazıyorum şuraya.

Yalnız olmazsa bu yazıyı editleyip ben demiştim diyebileceğim başka bir hale getirmek istiyorum, oh evet

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Haberin altına biri yorum yazmış onuda aktarmak istedim.

Hakem posisyonu avantaja birakmisdi,
gol olunca da sevinmisti, yani gole
degil, avantaja birakma kararinin
dogruluguna sevinmisti. Bunu artik sagir sultan
bile duydu birtek bizim basinin haberi yok!...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evham yapıyoruz ve şimdiden olası puan kaybının bahanesini bulmaya çalışıyoruz. İğneyide Çuvaldızıda icat eden biz değilmiydik, ne oldu atasözlerimize..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5