İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milli takım formalarımızla kim oynuyor??

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
venom

Sen olayı geyiğe indirgediğin için sana hitaben yazdım
Ya forma rengi geyiğini anlamış değilim

yazmıştım, yanlış görmediysem..

Evet hayat standartları değişiyor, ama ne yönde?? Dünyanın kültür zenginlikleri Amerika'nın yapay düşünce sistemine yenik düşüyor. Kırmızı Beyaz'ın turkuaz ile yer değiştirilmesi de bu düşüncenin bir ürünü.. Anlatmak istediğim buydu..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
venom

Sen olayı geyiğe indirgediğin için sana hitaben yazdım

yazmıştım, yanlış görmediysem..

Evet hayat standartları değişiyor, ama ne yönde?? Dünyanın kültür zenginlikleri Amerika'nın yapay düşünce sistemine yenik düşüyor. Kırmızı Beyaz'ın turkuaz ile yer değiştirilmesi de bu düşüncenin bir ürünü.. Anlatmak istediğim buydu..

Sen hiç bir şeyi takip etmiyosun anlaşılan!
Aylardır tv kanallarında bu konu artık konuluktan çıktı geyiğe döndü. Bilende bilmeyende atıp tutar oldu. Mikrofunu bir tek mankenlere çevirmediler, iş magazin olmuş sen neresindesin konunun ?

Ya abi çok lumpen edalar bunlar gerek yok böyle konuşmaya. Amerika üretti diye yapay düşünceye yenik oluyoruz, Türkiye üretse helal derdik bırakın bu işleri. O zaman şu an kapa bilgisayarını at camdan aşağıya. Şu an baktığım ekranı kır gitsin. Yazdığın klavyeyi sök at dışarı.
Konuyu yapay bir ortamda açıyorsun, cevabını yapay bir ortamda arıyorsun. Kalk git kahveye orada konuş o zaman ? Eskiden böyle yapılmazmıydı ? Babalarımız dedelerimiz internetmi görmüş vbullettin mi görmüş ? Kaveye gitmişler paso, sende git o zaman!!
Amerikanın yaptığı yapay zekanın ardından sanal bir dünyayada karşı olman gerekmezmi ? Sen şimdi sokakta nasılki ip atlayan kızlar, uzun eşek oynayan çocuklar arıyorsan kahvedeki dedelerimizde kahveye gelen gençleri arıyorlar, dernek toplantılarındaki sohbetteki kişileri arıyorlar...
Ha ama bunlar işine gelmez ayrı. Sen istiyosunki gönlüm cennette olsun ben başka takılıyım...Yok öyle şey.

Kırmızı yerine turkuaz ayrı bişi senin dediklerin apayrı bişi. Adamlar kalkmış rengi değişelim demişler, hoşta olmuş. Sen burada yapay zekalardan amerikan baskısından söz ediyosun, yok artık :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Neyin ne olduguna senin ne aktüel kültürün müsaade eder nede diploman ;)

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kendine (bilgisine) güveni olmayan insanların başvurduğu klasik yöntem haraket etmektir. Sen de bu yola başvurdun.. Forumda bir arkadaşın söylediği gibi hangi nickin altında kimin olduğunu bilemezsin.. Aktüel kültürü ve diploması üst düzey arkadaşım!!!!!!!...............

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sen ne saçmalıyosun arkadaşım ben sana hakaret falan etmedim...kaldı ki bilgisine ve kendine güvenmeyen hakaret eder diyorsun kendin mankurt falan diyerek aba altından sopa gösteriyorsun...
ben nick in altına üstüne göre değerlendirme yapmıyorum senin çelişkili yazılarına göre analiz yapıyorum...yapay zekadan bahseden ve buna karşı olan ardındanda hayıflanan sen hala sanal ortamda laf yetiştirmeye çalışıyorsun. ne dediğin belli değil hangi ideolojiyi benimsediğin belli değil, gezegeni patlamış uydu gibi dönüp duruyosun boşlukta. Madem savundugun bir ideoloji var ve bu ideolojide bir çok kişiyi yapayzeka ve sanal ortama kitleyen bir teknoloji, kullanma kardeşim o zaman bu teknolojiyi! Sokakta ip atlayıp birdirbir oyanayan çocukları olmasını isterken senin 20" ekran karşısında klavyeyle laf yetiştirmen abesle iştigal görüntü oluşturuyor.
Ama sen buna cevap vermiyor abuk sabuk yakıştırmalarla lumpen tavırdasın.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
sen ne saçmalıyosun arkadaşım ben sana hakaret falan etmedim...kaldı ki bilgisine ve kendine güvenmeyen hakaret eder diyorsun kendin mankurt falan diyerek aba altından sopa gösteriyorsun...
ben nick in altına üstüne göre değerlendirme yapmıyorum senin çelişkili yazılarına göre analiz yapıyorum...yapay zekadan bahseden ve buna karşı olan ardındanda hayıflanan sen hala sanal ortamda laf yetiştirmeye çalışıyorsun. ne dediğin belli değil hangi ideolojiyi benimsediğin belli değil, gezegeni patlamış uydu gibi dönüp duruyosun boşlukta. Madem savundugun bir ideoloji var ve bu ideolojide bir çok kişiyi yapayzeka ve sanal ortama kitleyen bir teknoloji, kullanma kardeşim o zaman bu teknolojiyi! Sokakta ip atlayıp birdirbir oyanayan çocukları olmasını isterken senin 20" ekran karşısında klavyeyle laf yetiştirmen abesle iştigal görüntü oluşturuyor.
Ama sen buna cevap vermiyor abuk sabuk yakıştırmalarla lumpen tavırdasın.

Entel muhabbeti olmuş :D
Abesle iştigal görüntü oluşturmak, lumpen tavırda olmak, gezegeni patlamış uydu gibi dönüp durmak gibi zor cümleler kurma yahu.

Neticede herkesin ortak paydası sanırım;
Bayrak amblemi, Turkey (yabancılara göre hindi) yazısından kat kat nitelikli ve önemlidir. Federasyon bayrak mı turkey mi seçiminde hata yapmıştır. Turkuaz geçmişte (şimdi de) sevdiğimiz bir renkti ancak bizi asil kılan renkler kan kırmızısı ve melek beyazlığıdır.

Edit: Mesela; çocukken en sevdiğim yemek makarna idi, şimdi ise yaprak sarması. Kimilerinin sen makarnayı seversin ye diye tıkıştırması neticesiyle daha da sevmez oldum makarnayı. [ Eskiden turkuaz idi, şimdi kırmızı beyaz ]

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Federasyon da çok bliyor. Zaten maçı izliyenler görücekler kimin kimle oynadığını TURKEY & ? gibi bayrağı ne çıkarıyosun. Gerzeklikten başka bişey değildir bu olay

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5