İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milliyet manset listesinden bir haber

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
http://magazin.milliyet.com.tr/Maga...=Demetin oynamak istedigi sahne&KategoriID=23

Bu haber milliyetin ana sayfasinda bulunuyor bugun. Acilan linkteki fotografin buyuk hali onemli haberler listesinde 4. sirada bulunuyor. Oyuncunun goguslerinde herhangi bir blur efekti yok, bildiginiz kadin gogusu verilmis. 2.numarali haber Amazondan 3 milyar dolara alinan hediyenin noldugu. 3. su de hali sahada brandanin oyuncularin ustune devrilmesi.

Kadin gogusu hickimsenin erisemeyecegi bir icerik degil internette de, ana mansette garip geldi bana.

Oralarda normal mi boyle seyler artik?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bundan 2-3 ay öncede CNN Türk te sinema programı vardı orda spiker Nurgül Yeşilçay la röportaj yapıyodu. Garip olan Nurgül Yeşilçay üsten askısı olmayan dekolte bir elbise giymişti. Yani sadece vücudun yanlarına tutunabilen bi elbiseydi ve yürürken biraz gevşemiş heralde apaçık göğüs uçları görünüyodu ve bu canlı yayında herkese açıktı :D Hemde bayağı bi görünüyodu :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sanırım sen biraz hassas davrandın ya da ben bişiler kaçırdım :p
Kadın göğsü buralarda normal. "Millet meme görmedi manşetten yayalımda bomba olsun" dediklerinide sanmıyorum. Sütun doldurmak için haber işte.
Tabi yahşi batının vizyon öncesi iletişim çalışmalarında böyle bir bütçe ayırmış olma ihtimalide var. Beleşe haber yapmazlar.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğanın habercilik anlayışı yıllardır böyle şaşıracak birşey yok...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aman bizde de var aynısından kadın açmaya utanmıyoda milliyet yayınlamaya mı utansın :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bence aynen o sekilde dusunulmustur. Surekli sevki resimler icin tiklayiniz diye link veren bir gazete sonucta. Memeyi baska istedikleri yerde verebilirler sorun etmem ama sokakta goremeyeceginiz birseyi gazete ana mansetinde gormememiz gerektigini savunuyorum ben. Simdi ben yurtdisinda yasayan bir vatandas olarak ulkede ne oluyor diye girdigimde kadin memesi, saha halisi, roberto carlos, web sitesi sakasi filan var mansette. Insan diyor ki heralde Isvicre burasi hic bir haber yapilacak gelisme yok memlekette. Oyle merak ettim gercekten yok mu diye.

Sen de dogru duzgun gazete oku derseniz de bu Turkiye'nin en buyuk gazetelerinden web sitelerinden, anlamsiz geldi bir an.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bence aynen o sekilde dusunulmustur. Surekli sevki resimler icin tiklayiniz diye link veren bir gazete sonucta. Memeyi baska istedikleri yerde verebilirler sorun etmem ama sokakta goremeyeceginiz birseyi gazete ana mansetinde gormememiz gerektigini savunuyorum ben. Simdi ben yurtdisinda yasayan bir vatandas olarak ulkede ne oluyor diye girdigimde kadin memesi, saha halisi, roberto carlos, web sitesi sakasi filan var mansette. Insan diyor ki heralde Isvicre burasi hic bir haber yapilacak gelisme yok memlekette. Oyle merak ettim gercekten yok mu diye.

Sen de dogru duzgun gazete oku derseniz de bu Turkiye'nin en buyuk gazetelerinden web sitelerinden, anlamsiz geldi bir an.

Bu ara gündem karıışık angelo. işine gelmeyenler bu haberleri vermektense millete memeshow yapip güzel hayaller içinde oyalamaya calisiyor galiba :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hadi doğan habere sallıyosunuz onun yarışına girmem ama ben washington post sitesine baktım az önce orada da alakasız manşetler var. nba, futbol vs.vs...Daily news keza öyle...New york post öyle...Demek bu dünyada böyle...Günde 8-10 manşet veriyorlar ne yapacak adamlar mecburen herkese hitab etmeye çalışıyorlar. Her kategoriden haber göstermeye çalışıyorlar.
Açıkçası ben enterasan hiç bir şey göremiyorum. Tüm dünyanın hareket alışkanlığına göre burada aynı. Haber yoksa ne yapsınlar olanı veriyorlar işte.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
futbol, nba vs. ile kadinin üstü çıplak resimlerini bir tutuyorsan zaten diyebek birşey yok...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bir insanı kandırmanın 2 yolu vardır. Biri parayla diğeri cahilliğiyle.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu arada demet'te doğru düzgün fizik olmamasına rağmen yönetmenlerin yeni müjde arı oldu nerde açık sahne varsa demet çıkıyor altından :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
futbol, nba vs. ile kadinin üstü çıplak resimlerini bir tutuyorsan zaten diyebek birşey yok...

Ezbere hareket etmeden yazılanları güzelce okursan göreceksinki angelo, roberto carlos haberindende bahsetmiş. O yüzden yazdım onları.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Washington Post
- Amerika ve Ingiltere, Yemen Elciliklerini kapatiyor.
- Yemen'deki bombalamalar ile ilgili istihbarat haberi
- Obama'nin konu ile ilgili yorumu
- Federal Rezerv baskaninin ev fiyatlari ile ilgili yorumu
- Tiyatrolarda sergilenen bir oyunla ilgili haber
- Futbol haberi

Los Angeles Times
- Hemen hemen ayni basliklar sadece yerel gazete oldugu icin USC basketbol takimi da mansetten verilmis. Magazinel haberlerin ustunde kocaman Entertainment yaziyor.

New York Times
- Yine Yemen haberi mansette. Buna ek olarak Katrina, Amerika'daki ekonomik sorunla ilgili bir baslik, Iran'la nukleer sorun, Sangay fuari gibi basliklar da var.

Milliyet'te cogu zaman ana manset 5 haberin en az 2 si. Yari ciplak bir kadin fotografi uzerine, ya 'neydiler ne oldular' ya da 'unluleri bitiren anlar', 'frikikler' temali yayin geciliyor. Yukaridaki gazetelerin hicbirinde boyle bir ilkel toplum seyini gormedim. Entertainment, Celebrities e girerseniz Lindsay Lohan'i boy boy gorursunuz, zaten normal olani da budur. Kaldi ki Amerika'yla carpiklik konusunda yarismak zorunda da degiliz bence.

Sadece merak etmistim, gercekten haber mi yok diye. Haber yok dolduruyorlarsa sorun degil zaten, tabiki dolduracaklar. Ama pageview, Alexa adina midir artik nedir bilmem, en buyuk gazetenin surekli kadin fotografi galerisini mansetten vermesi garip geliyor bana. Belki ben acaibimdir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Demet'de duzgun fizik yok diyen tas olur ayrica :) Dublor kullanmis zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5