İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milliyette çıkan yazıya bakın :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.milliyet.com/2003/04/15/cumartesi/yaztuba.html
sayfanın en alt kısmına yakın yerde :)
Dur yavrum, büsbütün azdırıyorsun beni" repliğiyle bizim kuşağın çocukluğunun gizli travması olan, anti falan ama işte yine de büyük kahraman, Türk sinemasının "uyuşturucu satıcısı ve pezevengi" Nuri Alço, Max dergisine röportaj verdi.

herifler ne güzel hitap ediyorlar birbirlerine sabah sabah neşem yerine geldi

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hıc gulcegım yoktu ama kaldırmıslar farkedıp google reklamı fılan olsaydı zaten gorseydım dırek argo mesajdan banlatırdım mıllıyetı

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:d valla manyaq bu millet !! "Ben Tecavüzcü Coşkun’un bir üstüydüm" deyo bi de çok marifetmiş gibi!! :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Nuri ALÇO' Alıntı:
Benimle beraber olmak için daha ortaokula giden, sete önlükle gelen kızlar bile oldu. ‘Nasıl olsa birisiyle yapacağım, sana hayranım, ilk seninle olsun’ diye ısrar ediyorlardı. Çoğuna nasihat çektim, gönderdim...

Hakkaten.. Nuri , Ya azınlığa ne oldu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5