İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milon6 eğlence forumu projesi

Rebirth

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, birkaç hafta önce aklıma yeni bir proje geldi. Çok güzel bir portal planlıyorum, emin olun çok eğleneceksiniz. Biraz bahsedeyim..

Milon6, yeni bir eğlence platformudur. Sadece eğlence mi? Tabii ki de hayır, daha birçok şey olacaktır. Forumumuzun içinde Video ve Oyun portalı olacak. Bu bölümlerde çok eğleneceksiniz. Oyun turnuvaları, yarışmaları, 1 vs 1 oyun oynayabileceksiniz.

Wordpress sistemli blog da açılacaktır. Site hakkında bilgiler, duyurular, yenilikler, yeni yetkililer, banned alanlar blogda duyurulacaktır.

vBulletin ile ilgileniyoruz. Ben vBulletin Tema Tasarımı yapıyorum, eklentiden anlayan arkadaşlarım da var. vBulletin tema, eklenti vs. yapacağız ve sitemizde ücretsiz paylaşacağız.

Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar ile baya haşir neşir olduk, yavaş yavaş hilelerini çözüyoruz. Durum beğendirme, abone - arkadaş kasma, sayfa beğendirme, takipçi arttırma gibi hilelerini paylaşacağız, otolike değildir.

Sosyal ağlarda işinize yarayacak birçok şey sitemizde olacaktır. Facebook sayfa beğendirme, Twitter takipçi arttırma, Youtube izlenme arttırma, Website hit arttırma gibi hizmetler vereceğimiz bir sistem kuracağız. Çok beğeneceksiniz..

İnci sözlük'te denildiği gibi, "Liseli"lerden koruyacağız sitemizi. Bu yüzden site açıldıktan birkaç hafta sonra üye alımı sadece geceleri açılacaktır.

Sitemizde küfür serbesttir, tabi abartmamak şartıyla. "Neden serbest?" diyorsan, madem ki gençlerin aklına ne geliyorsa paylaşabileceği bir ortam yarattık, gençler küfür de etmek istiyor. Biz de engel olmayacağız, abartanları ise hemen banlayacağız.

Domain çekilişleri, oyunlarda VIP çekilişleri sitemizde yapılacaktır. Site açıldıktan birkaç hafta sonra yarışmalar ve çekilişler başlayacaktır.

Neyse, yeter bu kadar bilgi, şimdilik bu kadar.. İyi Vakitler!

Önerilerinizi paylaşın lütfen. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5