İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Min.3000 tekil hit Reklam Aylık 170$

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Page views per day" diyor Webstats4You.o tekil hit mi oluyor, çoğul hit mi? (bilmediğimden soruyorum)

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webstats4You da verilen çoğul. Ama İyinette verilen tekil!

V

varyemez

Misafir
3000 tekilli ve güvenilir bir siteden bu fiyat gayet iyi ilerleyen günlerde fiyat sabit kalırsa konuşalım rio ...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam vermek isteyenler özelden benimle irtibata geçerlerse daha iyi olur!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman yanlış yere cevap yazmışsın!

Ha birde hatırlatma! İyinette reklam fiyatları:

468x60 reklam alanı 399USD text yada banner (maksimum 10Kb)

iyinet sayaç banneri ile dönüşümlü gösterilen 90x33 reklam 500USD : gösterim boyunca binlerce sitede ortalama 200 milyon gösterim yapar

Tabii senin görüşünede hayranım! :D

Matematikte ne zamandan beri 399 = 170 veya 500 = 170 oldu!

Ya ben bazen çok gülüyom ya! Madem iyinette reklam verecen neden buraya mesaj yazıyon!

Harbi komik! Ver kardeşim! Hatta git yahoo da ver! Bizim fiyatlarımız bu. Neden sivri biber gibi anlamsız mesaj atıyon. Biz ne demişiz reklam vermek isteyenler yazsın demişiz.

Neyse bu tür mesajlara cevap yazılmaz! Ben sana yine de saygı duyuyorum.

Saygılar....

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmem! Ben öyle birşey demedim ki!

Ayrıca sayın beyefendi bizim reklam fiyatlarımız bu. İstemiyorsanız uzatmaya gerek yok! Neden bu kadar uzatıyorsunuz ki! Fiyatlar bunlar.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
On average 66 percent of the daily visits are made before 18:03. Based on the number of visitors of 3813 today so far, today your site may have 5715 page views (+/- 31).

3813 ziyaretçi için 5715 sayfa gösterimi..
ortalama 1 ziyaretçi 2sayfa bile gezmiyor..

bu senin sitende 2 sayfa bile gezmeyen ziyaretçilerin nasıl oluyorda reklamlara tıklayacağını düşünüyosun ?

fazla uçma..

bu senin ziyaretçi istatistiklerini,sayfa gösterimlerini,ve istediğin parayı iyinet ile kıyaslarsan , ölçüp biçersen sitenin değerine ulaşırsın..

0 reklamı olan bir siteye 170 dolara reklam alman dileğiyle.

bide fazla sallama..
şuana kadar 3800 toplam tekil hit alan sitenin ana sitesinde 1000 den fazla tekil, forumunda 600den fazla tekil aktif ziyaretçi olmaz..
hele 600 aktifk ullanıcıı bir forumun toplam konu sayısı bukadar az olmaz.. (taş çatla 6000)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saygılar....! Ben sana halen saygı duyuyorum!

Fiyatlarımız böyle isteyenler benimle irtibata geçebilirler!

Iyi Calismalar....

E

eXTRa

Misafir
.::RIO::.' Alıntı:
Saygılar....! Ben sana halen saygı duyuyorum!

Fiyatlarımız böyle isteyenler benimle irtibata geçebilirler!

Iyi Calismalar....

Saygılar bizden :D

170$ ı bir arada görürsen tekrar saygı duyacam sana ;)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allaha şükür biz gördüğümüzü gördük! İsteyenler benimle irtibata geçebilirler!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sırnaşmalara tartışmalara anlam veremiyorum, şu türkiyede olayın gerçekleşme modeli biri ekmeğinin peşinde bir diğeride onun arkasında çemle takma peşinde hehe ben gene gireyimde bişiler öğreneyim diye yırtınıp duruyorum. millet birbirinin kuyusunu kazma durumlarında... yinede mesajım yanlış anlaşılmasın kurallar kısmını okudum haybeye mesaj sallamayın deniyor ama kaç gündür takip ediyorum birileri birilerini ikme peşinde koşuyor...

hayırlı işler rio inşallah daha iyi yerlere yükselirsin... bi gevuru üstte görmektense bi türk kuruluşunu üst sıralarda görmek daha iyidir...

saygılar...

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
bi gevuru üstte görmektense bi türk kuruluşunu üst sıralarda görmek daha iyidir...

saygılar...

ben iyi olanı tepede görmek istiyorum..gavurmuş türkmüş beni ilgilendirmez.

bu yüzden türkiye birçok başarı listesinin tepelerinde yok..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saol "keyfinebak.com". Desteğin için teşekkür ederim. Benimde dilek ve arzum tüm herkesin başarılı olması.

Ben yinede arkadaşlara saygı duyuyorum.

Saygılar....

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burakmert sen neden forumdaki herkesi elestiriyosun baska isin yokmu abim, cik biraz disari gez dolas fakir dusuceksin boyle devam etme :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya hadi, sitenin 3000 ziyaretçisinin %80 i belli bir konu ile ilgili desen, atıyorum hepside uçak bileti, otel veya tur arayan kişiler olsa ve senin siten bununla ilgili olsa o zaman derim ki 150 Dolar eder bu reklam.

www.tambenlik.net adamın günlük 1200 civarında ziyaretçisi var adam siteyi 100 ytl ye satacam diyor alan yok. ben canımın çektiği fiyatı isterim diyorsan da böyle eleştirilere açık olmalısın ve o almaya çalışıtığın reklamın ederinin bana kalırsa en çok 30-50 ytl arası bi şey edeceğini bilmelisin. harbiden çok uçmuşsun...
webservis in dünkü günlük hiti : 42000 kusur. enustteki alana 468*60 reklam 350 YTL. sen 3000 hite 235 ytl istiyorsun. yani 42 bin hitin olsa 3290 ytl isteyeceksin. vay beeee. bence burdakilere değil reklam verene saygı duy...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5