İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Min Ödeme Yok Sen Ödeme Talep Etmeden Paypalına Yatıyor(Ptc)

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Gerçekten Güzel bir ptc sitesi üye olarak para kazanıyoruz.

Başlıkta Bir Yanlışlık oldu burası bir ptc sitesi değil pts sitesidir :) bol kazançlar :)

Refli: http://www.gosignups.com/?refer=15819

Ne kadar kazandıysanız siz talep etmeden paypalinize gönderiyor.

İşte Kanıt
2cid3es.jpg

refsiz:gosignups

Bol Kazançlar :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
refsiz linkte eklermisiniz

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Earn bölümünde size siteler veriyor o sitelere kayıt oluyorsunuz.Kayıt olduğunuz kullanıcı adınızı yandaki kutucuğa yazıyorsunuz öyle oluyor ve paralar her pazartesi yatıyor.

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikide bir konu güncel diyorsun dostum onun yerine site hakkinda bir kac sey yazsana nasil tanitimmis böyle !! tik basi ne veriyor görevler ne ref kazanclar ne premium üyelik,yani nasil kazanilir bu siteden vs vs
senin tek yazdigin min ödeme,arkadasim ne ekersen onu bicersin !!

Konu acarken daha cok özen gösterirsen ben eminim o zaman daha cok ref bulursun !!

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikide bir konu güncel diyorsun dostum onun yerine site hakkinda bir kac sey yazsana nasil tanitimmis böyle !! tik basi ne veriyor görevler ne ref kazanclar ne premium üyelik,yani nasil kazanilir bu siteden vs vs
senin tek yazdigin min ödeme,arkadasim ne ekersen onu bicersin !!

Konu acarken daha cok özen gösterirsen ben eminim o zaman daha cok ref bulursun !!

Konu güncelden kastım sitede online oluyorum soru sorabilirsiniz ve site çok basit earn bölümünde teklifler var oradan kazanıyoruz.Site sadece pts sitesi

karahunted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ptc yi azçok biliyoruzda. pts nedemek. nasıl işler? ayrıntılarla bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ptc yi azçok biliyoruzda. pts nedemek. nasıl işler? ayrıntılarla bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Pts(Paid To Signup) yani üye olarak kazanma şekli sitede earn bölümü var oraya basıyoruz sonra bir sürü site gelecek onlara üye oluyoruz sonra yanındaki kutucuğa üye olduğumuz nicki yazıyoruz.

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarın ödeme alıyorum arkadaşlar.Kanıtı koyacağım.

xdeplu5n559

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nie Refsiz Link İstiosun ki Adam Size Hem İyilik Yapıyo Hemde Kazanç Yolu Gösteriyor . Üye Olsan Nolcak Cebinden Paramı Çıkcak Refden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5